2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوساله سال اول56هزار سال دوم107هزار هیچ امیدی ندارم دارو سازی میخوام خخخخ

میبینی؟؟

چرابااینکه سال دوم بیشترمیخونی ولی گند میزنی؟؟؟؟

من سال دوم بیشترخوندم و انسانیم بدترشدم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
14😶

باز تو‌خوبی من معدلم۱۰ شد خخخخ تازه بعد پنج سال دوری از درس و کتاب اومدم میخام پزشکی ام قبول شم 😀😀

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
2738
میبینی؟؟ چرابااینکه سال دوم بیشترمیخونی ولی گند میزنی؟؟؟؟ من سال دوم بیشترخوندم و انسانیم بدترشدم

دقیقا بیشترررررر تر زدم و الان همش درگیر جهیزیمم اصلا وقت نمیکنم یه صفحه بخونم خدااا ارزومو به گور بردم

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم
باز تو‌خوبی من معدلم۱۰ شد خخخخ تازه بعد پنج سال دوری از درس و کتاب اومدم میخام پزشکی ام قبول شم 😀😀

بخدا عمقی بخونی قبول میشی الانم که با این اوضاع کرونا معلوم نیست چی میشه سرنوشت ما

بخدا عمقی بخونی قبول میشی الانم که با این اوضاع کرونا معلوم نیست چی میشه سرنوشت ما

التماس دعا خواهر ،من متاهلم دعا کن قبول شم آرزو ب دل نمونم 😖

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
دقیقا بیشترررررر تر زدم و الان همش درگیر جهیزیمم اصلا وقت نمیکنم یه صفحه بخونم خدااا ارزومو به گور ب ...

من سال اولمودرگیر عروسیم بودم

سال دوممو فوللللل

امسالم سومیشه هیچکارنکردم

راست گف یه خانومه ابنجا که سال اول نشدی سال دومم خبری نیس

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
من سال اولمودرگیر عروسیم بودم سال دوممو فوللللل امسالم سومیشه هیچکارنکردم راست گف یه خانومه ابنجا ...

اخی واس امضات آمین گفتم ،برام دعا کن

التماس دعا خواهر ،من متاهلم دعا کن قبول شم آرزو ب دل نمونم 😖

انشالله عزیزم برنامه بچین کتاباتم اماده کن جزوهای چیزی میخوی دان کن بسم الله بگو شروع کن خخخخ یه جور انگیزه میدم خودم یه صفحه هم نمیخونم

2706