2733
2734

من اصلا برنج دمی نمیتونم درست کنم یه شب قرمه سبزی درست کردم برنج دمی گذاشتم 😐 برنج شد مثل شیر برنج یه ماله داشتم برنج میکشیدم دیوار😂😂✋ دیگه تا شوهرم بیاد برنج ریختم رفت آبکشی درست کردم

آخرین و اولین بار بود که غذا خراب میکردم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه کوکو درست میکنم هنوزم میریزم دور تا قبل اینکه بیاد یاد نمیگرمم

چه جوری درست میکنی؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2731

پیتزا درست کرده بودم ۴۵ دقیقه گذاشتم تو فر در آوردم نونش فرقی با سنگ نمیکرد لامصب 

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2738

خونه عمم تازه جهاز چیده بودن قرار بود فامیلاشون بیان ببینن منو عمم رفتیم ینی گرد گیری کنیم تو راه تخم مرغ خریدیم برای ناهار بپزیم. 

رفتم تو اشپزخونشون دستم خورد به تخم مرغا افتادن رو موکت شکستن. 

نگم براتون چه بو و چه لکه خوشکلی درست شد😁

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

منم خرابکاری داشتم، بیشتر خرابکاری مالی بوده 🤣 یه ضررایی کردم که عبرت شد برام، اولا سال اول زیاد وارد به خونه داری نبودم، الان ماشالا خونم برق میزنه تقریبا، یکی دو ماه اول که اصن فکر ناهار شام نبودم هر وقت گشنمون میشد درست میکردم، بعدا عادت کرد که بابا جان به فکر ناهارو شام باش،برا خودم میشستم تا بعد از ظهر فیلم میدیدم، 

من ۱۳سالگی مزدوج شدم نمیتونستم خونمونموکنم شوهرم خوراکی میخریدبرام خوراکی هارومیخوردم آشغالشومینداختم پشت مبل ابجیم میومد تمیزمیکرد یاپسته وبادوم میخوردم پستشومینداختم زیرمیزتلویزیون 😂😂😂

الان میان میگن کودک همسری😑

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞

خونه ما تازه سازه ...موقعه اسباب کشی به خونه جدیدمون سطل رب از دستم افتاد رو سرامیک ...کل سقف اشپزخونه و دیواراش ربی شدن 😁😁😁😁😁منم تا شوهرم نیومده بود با اب و وایتکس سریع پاکش کردم ....ولی الان خودم دقت میکنم اثارش هنوزم هست 

و خدایی که به شدت کافیست.....🌷❤

قوری استیل چای ساز و گذاشتم روی گاز خودمم اومدم نشستم یدفعه دیدم خونه رو دود برداشته دستش آتیش گرفت آب شد 

دیگه ام دسته اش و پیدا نکردم بگیرم داغش موند ب دلم⁦☹️⁩

تو شدی 🌙من👶❤️
2706