2726
عنوان

خدایا دارم سکته میکنمم چ غلطی بکنم من حالم بده بیایید اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 92582 بازدید | 971 پست

من بدون خوندن پیامها میگم جای شما باشم کات میکنم

مواردی رو دیدم که با عشق ازدواج کردن و بی پولی کشیدن بعد از چندسال با بچه جدا شدن

الان ۳۰ سال پیش نیست زمان پدر مادرامون که ریال روی ریال میذاشتن زندگیشون پیشرفت میکرد

وضع اقتصاد جامعه رو ببین و تو رویا زندگی نکن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما روانشناسا هیچوقت همچین تز نادرستی نمیدیم

ولی من خودم شاید زیباتر همسرم باشم و وقتی ازدواج کردیم تحصیلاتم بیشتر بود 

اول که شوهرم تا حالا هیچ وقت ازم تعریف نکرده تاره کسی هم بگه مه چرت میگه یا دروغ میگه گاهی حس میکنم چقدر نیاز دارم و داشتم یکی به ظاهرم افتخار کنه ولی اون هیچ وقت نکرد 

از نظر تحصیلی هم همش تحقیر میکرد که دانشگاه فلانه و فلان و خیلی حرفهای تحقیر امیز درمورد تحصیلاتم میگفت تا اینکه خودش درس خوند و مدرکش رفت بالاتر از من  الان دیگه خوب شده ابدادیگه منو تو تحصیلات تحقیر نمیکنه 

مرد جماعت همینه فکر نکنید بالاتر باشین افتخار میکنن بهتون  اونقدر حسودن که ازار میدن.....

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2728
من دارم سکته میکنم بخدا عاشقشم اصلا پشبمونم اون حرفارو زدم کنترلمو از دست دادم برام خواهری کنیو بگید ...

خیلی باهاش بد حرف زدی 

اون الان نیاز داره تو دلداریش بدی توام بدتر نمک پاشیدی رو زخمش 

اون همش میگه نگران نباش تو بهش توهین کردی 

من ی جوری شدم

عزیزم ایشون حتی پاتم نمونده کلا قید ازدواج رو زده جوری از دست رفته زنم بگیره یکی از خودش پایین‌تر ...

افرین بهترین راهنمایی👏👏👏👏👏

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

از سوالت تعجم می کنم! یعنی به خاطر شرایط مالی می خوای از کسیکه دوست داری جدا شی!؟ فکر می کنی یه همسر پولدار که نسبت بهت بی احساسه جای یه همسر عاشق رو پر می کنه؟

منم تا چند سال قبل کاملا شرایط تو رو داشتم با این تفاوت که تحت تاثیر اطرافیان و حرف ها و شرایطشون قرار نگرفتم و به جای مقایسه تمرکز رو گذاشتیم روی پیشرفت مالی خودمون و خدا رو شکر الان یه زندگی فوق العاده داریم...

فردا نه پس فردا بخواهی با فامیلت بری بیای روت میشه اینو ببری فقط ادم با لباس و ظاهر به یه طبقه بالا یا پایین ارتقا پیدا نمیکنه اصل شخیت اون ادمه 

من خودم با یه مردی که خیلی طبقه اجتماعیش از ما بالاتره یه ساله ازدواج کردم با اینکه ۱۴ سال برای ادمای مرفه ارایشگری کردم و شخصیتاشون را میشناسم واقعا برام سخته من ارد گرفتم خیلی روانشناسی و جامعه شناسی و زبان بدن و رفتار و ارتباط و اینها مطالعه کردم 

اما وقتی باهاشون دوبرو میشم واقعا به مشکل میخورم 

اولاش خیلی سوتی میدادم ولی حالا ساکتم و تو بحث هاشون شرکت نمیکنم شوهر من از یه خانواده شناخته شدس هر جا اسم بابابزرگشو بگی هم شناخته شده هم قابل اعتماد در حالیکه ما اصلا خانواده مهمی نداریم خیلیییی معمولیم 

دارم ترد و منزوی میشم 

سخته 

شوهرم منو دوس داره از حرفهای ساده ام خوشش میا و میخنده و خودش میگه از همه دنیا تورو بیشتر دوس دارمو خیلی ارجحی از دخترای فامیل ما که جز پز و کلاس کاری بلد نیستن 

ولی کلا خیلی سخته بعد فک کن نمیتونی گذشته سفرهای خارجی مهمونیا لباسا و... فراموش کنی چون مخارجت برعهده اونه زن باز خودشو تطبیق میده ولی مرد احساس ضعف میکنه اینکلرو اصلا نکن 

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!
بیشتر از همه ی چیزی داره جیگر منو می سوزونه دیگ نمیدونم منو میخواد یا ن اولا ماهی ۷ تومن میگرف ی کار ...

کسی که با شرایط خوب و حقوق ماهی ۷ تومن نگرفته‌ت به نظرت با حقوق ۳ تومن و تورم شدید خداد درصدی میگیره‌ت؟

نمیخواد ازدواج کنه. نه که نخوادت ها

دوست داره باهات وقت بگذرونه ولی ازدواج نمیکنه باهات. برای همین میگه بسپار به زمان. اتفاقا این آدما خطرناکن. تکلیفت رو روشن نمیکنن. یه لنگه پا معطل نگه‌ت میدارن

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
بقران اون از من ادم بهتریه من دارم سکته میکنم با تک تک پیامایی ک داده من زجه زدم اینجا تو خونه  ...

ببین یه مسئله ای هست لیلیک جان

تو رو پول پدرت حساب باز کردی و تو جامعه ی ما تا هزارسال دیگم این مسئله فقط و فقط فشار رو مرد هست.

پدرت برا تو خرج بکنهاون مسوزه

برا اون خرج بکنه شرمندگی و زیر بار منت رفتن و تیکه دیگران از پا درش میاره.

اگه میخوای باهاش ازدواج کنی فکر کن هیچ پشت و پناهی نداری.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706