2733
2734
عنوان

خدایا دارم سکته میکنمم چ غلطی بکنم من حالم بده بیایید اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 92582 بازدید | 971 پست

پسری که غرور داره از گشنگی شاید بمیره ولی زیر بار منت پدر زن نمیره ... اگر واقعا از روی شناخت بهش علاقه داری و میدونی تو زندگی چی میخوای باهاش بمون و عین مردم جهان اول دو تاییی واسه ساختن زندگیتون تلاش کن پا به پاش باید کار کنی خیلی سختی داره ولی اگر نمیتونی بزار بره دنبال زندگیش

😔😔😔 طرف درس خونده مهندس شده، به زور کار پیدا کرده، مثلا ماهی ۳ تومان بهش بدن! بعد دو تومان باید ...

واقعا گریه داره حال نسل امروز ما.جوونای ک ن شغل میتونن داشته باشن.ن تشکیل خانواده 

گرونی خدا درصد افزایش حقوق۳۰درصد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکن خواهر من نکن، بی پولی سخته دردش از درد عشقم بیشتره ، عشق بعد یه مدت کمرنگ میشه شایدم بعد چندسال فراموش بشه اما بی پولی همه چیز تو میگیره اعتماد بنفس عزت نفس سلامتی،  حتی جوونی و زیباییت رو میگیره ، اشتباه مند نکن خواهشا   

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

تموووووووم عشق دنیا مال شما باشه اما اگه اونقدر نداشته باشید که مجبور شین شب و روز کار کنین از مدل زندگیتون خسته میشید چون ن تفریحی هست ن وقت خوشحالی کنار همید ن موقع بدنیا اومدن فرزند خوشحالید چون ندارید چون دلش نمخاد وابسته به پدرت باشه. این دیگه فقط زمانیه که هنوز عشق بینتونه اما اگه بعد ازدواج مثه زندگیای دیه کمرنگ شه اصلا قابل تحمل نیییست. 

هزار بار میگم خدایا شکرت اشتباه نکرردم و جو زده عمل نکردم. 

2728

کاری با عشق و عاشقی ندارم ولی به هیچ وجه  از پدرت مایه نزار و توقع بیخود  ایجاد نکن ...تازه ممکنه به طرف مقابل احساس حقارت هم بدی یا بعدا ک پدرت خواستتو رد کرد اون رو سرت منت بزاره و بگه خودتو به من تحمیل کردی..

شغلش جای پیشرفت داره؟....

استارتر عزیز به دکتر حبشی زنگ بزنیا هم برو سایتش سایت شاهدان تو گوگل بزن.  تو زمینه ازدواج عالی مساوره میده و رایگان هم هست. ایشالا هرچی صلاحته.

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

ولش کن اون بنده خدا خودش داره میگه نمیتونم زندگی واست فراهم کنم وقتی اینجوری میگه دو حالت داره یا واقعا از خودش ناامید هست یا اینکه بنا بر دلیلی صلاح نمیبینه ازدواج کنین 

تو هم همین الان داری بهش میگی تویی که باید التماس کنی دختری نیستی فردا با نداری بسازی و سرکوفت نزنی 

مامانت هم راست میگه حداقل همسطح خودت باشه

به هر حال تجربه داریم که میگیم 

از خدا میخوام بی پولی از مملکت بره. همه جوونا دارن از این موضوع ناله میکنن.

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
2738
دخترها با پایین تر از خودتون ازدواج نکنید همیشه مرد یه پله بالاتر باید باشه  حتی روان ش ...

هیچ روانشناسی ملاک درباره ملاک ظاهری هچین عقیده ای نداره. ولی درباره مدرک تحصیلی، درآمد، وجهه شغلی و مواردی ازین دست همینطوره ک شما میگین. 

درباره وضعیت مالی و مذهبی خانواده ها هم روانشناسا معتقدن بهتره طرفین هردو در یک سطح باشن. 

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲

درست تصمیم بگیر...به حرف مامان بابات گوش کن اونا صلاحتو میخان ..عشق و عاشقی مال قبل ازدواجه..رفتی زیر یه سقف باهاش می فهمی که باید بیشتر فکر میکردی...خودت میدونی چقد زندگی سخت شده با حقوق کم سخته بگذرونی..کاری نکن بعدا جلو مامان بابات شرمنده شی

و خدایی که در این نزدیکی هاست
من الان ازدواج کردم با عشقم، 3 ساله داریم زندگی میکنیم خیلی هم همو دوست داریم، خانوادگی هم سطحیم، ول ...

خیلی بده اینجوری،شوهر منم ازبقیه برادراش حقوقش کمتره،دوتااز برادرشوهرام بهمون کمک میکنن بعضی وقتا،البته خانوماشون نمیدونن،یکی از جاریام که باهم تویه ساختمون زندگی میکنیم واسه بچش هراسباب بازی میخره کارتنشو میزاره توراه پله که ما ببینیم،یا واسه بچش چندجفت کفش ودمپایی میخره همشو میچینه دم در،چندروز بعدبرمیداره،چون میدونه من نمیتونم بخرم اینهمه،نهایتا سالی دو سه جفت،من خودم کارمیکردم قبلا،بهترین لباسا واسباب بازیارو واسه بچم خریدم،جوری که اگه تادوسه سال دیگم اسباب بازی نخرم بازم نیازنداره،ولی الان که این رفتاراشو میبینم اعصابم بهم میریزه،اززمستون پارسال واسه بچم کفش نخریدم،کفشای تابستونیشم مال پارسالشه،بهش کوچیکه،یه حیاط نمیتونم ببرمش،خیلی دلم میشکنه وقتی این کارای جاریمو میبینم،مگه آدم تاچه حد میتونه عقده ای باشه،بااینکه چندبرابر ما درآمدشونه بازم من هراسباب بازی واسه بچم بخرم اگه بیاد خونمون ببینه میره چندروز بعد کپیشو واسه بچش میخره.

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟
2706