2737
2734
عنوان

خدایا دارم سکته میکنمم چ غلطی بکنم من حالم بده بیایید اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 92582 بازدید | 971 پست
عزیزم پدرمادرت صلاحتو میخوان  مطمئن باش بری تو زندگی این اختلاف سطح خیلی برات مشکل ساز میشه ت ...

همچین میگی تصور کن سالی دوتا مانتو نتونی بخری انگار

مانتو از واجباته 

من ده سال پای همسرم که هیچی نداشت موندم 

سالی یه مانتورو هم به زور میخریدم 

چی شد مردم ؟؟؟

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترها با پایین تر از خودتون ازدواج نکنید همیشه مرد یه پله بالاتر باید باشه  حتی روان ش ...

البته ظاهری زن باید بهتر باشه تا سرخورده نشه، مخصوصا که مردای ایرانی خدای اعتماد به نفسن، ولی درمورد اقتصاد و تحصیلات موافقم، مرد باید بالاتر باشه تا زن خودشو خوشبخت حس کنه

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2728

عزیز دلم این کارو نکن بابای شما وظیفه نداره تروخدا با عقلو منطق زندگی کن زندگی ۸۰ درصدش منطقه خودتو که الان دم از عشق می زنی فردا بهت فشار اومد به چه کنم چه کنم‌میوفتی مخصوصا اطرافیانتو ببینی که ازخودت بالا تر شدن  

به نظر من که خیلی دوستت داره. ولی تو وقتی نگران از دست دادنش شدی تند و عصبی واکنش نشون دادی. نمیدونم‌. به نظر من برو مشاور خوب.  تست شخصیت بدید. اگه همه چیز اوکی بود به هررررر قیمتی پاش بمون.

ولی واقعا خشن حرف زدی. اینجوری با ایشون یا هر کسی ممکنه به مشکل بخوری.

2738
دقیقااااا 😢😢😢 میگ حسرت ب دل میمونی با من  حقوقش ۳ تومنه همش  میگ اجارم تو تهران نمیتو ...

حقوق همسر من از اینم کمتر بود اما چون عاشق بودم تحمل کردم و دارم میکنم پشیمونم نیستم

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤

راست میگه ها الان داغی میگی با همه چیت میسازم چون سختی نکشیدی دوبار پول تو‌خونه ت نباشه نتونی لباسی که دوسداری بپوشی رستورانی که همیشه میری بری مسافرت نتونی بری پشیمون میشی ها من خودم میگفتم عشق باشه میشه ولی حس میکنم شعاره کسی که تو رفاه و‌ارامش بزرگ شده نمتونه با فقیر بسازه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

بدترین شرایطه ولی زندگی بی عشق هم فقط پشیمونی داره

من پسرعمه م عاشقم بود خودمم دوسش داشتم ۳سال با هم بودیم سر همین شرایط و مخالفت های مامانم نتونستیم ازدواج کنیم الان هردومون پول داریم تو زندگیمون ولی عشق ....  

من شوهرم وضعیت مالیش خیلی خوبه و خداروشکر تو رفاهم ولی عاشقش بودم یه سری اخلاقاشو گفتم اشکال نداره که خیلی هم جزعیه ولی بعضی وقتا بخاطر همون‌یه اخلاق عصبانی میشم و‌میگم اشتباه کردم  حالا فکر کن تو زندگیت سختی بکشی 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2706