2726

ما از نظر مالی بهم نمخوریم خانواده خیلی ضعیفی داره من وضع بابام خوبه می تونه برامون خونه بخره ولی مخالفن مامانم بارها گفته با ادم بالا تر از هودت ازدواج نمیکنی ب درک خداقل با همسطح خودت ازدواج کن ولی من نمیتونم من عاشقش شدم هیچ مشکلی باهاش ندارم ۳ ساله پام موند من خیلی لوسم خیلی اخلاقم گنده ی مشکلیم دارم ک شاید هیچ وقت بچه دار نشم پای همه خوبو بدم مونده نمیخوام ازش جدا بشم 

پسر عموی لعنتیش داره زن میگیره وضع عموشم خوبه عشق منم می بینه جقد اونا دارنو عموش حمایتش میکنن داغ میکنه تورو خدا بیایید اسکرین بذارم من چ خاکی بر سر کنم چ غلطی کنم 

تورو خدا راهنمایی کنید من پاش بمونم یا ن 

دارم می میرم دوستو اشنا طعنه میزنن میگن حقته هیجایی رو جز اینجا ندارم تورو خدا کمکم کنید سرکوفت نزنید 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

دخترها با پایین تر از خودتون ازدواج نکنید

همیشه مرد یه پله بالاتر باید باشه 

حتی روان شناس ها این و تایید کردن

مرد از لحاظ مالی ظاهری حتی تحصیلی بالاتر باشه

هم خودش احساس بهتری داره

هم زن شیفته اش میشه 

حالا تو جامعه ما کاملا برعکسه👎👎

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بزار عزیزم

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانوما ۳ تا اسکرینه طولانیه تا حالا تو لین ۳ سال انقد ننوشته بود ک الان نوشت چون واقعا حالش بده مطمنم دروغ نمیگف حوصله خوندن دارین براتون بفرستم یا طولانیه نمیخونید؟

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
خانوما ۳ تا اسکرینه طولانیه تا حالا تو لین ۳ سال انقد ننوشته بود ک الان نوشت چون واقعا حالش بده مطمن ...

بفرست 

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  

2706