2726
نونشونو نمیدم اما با این‌کارا باعث میشن ادمای بیشتر مبتلا بشن وجونشونو ازدست میدن ایا دوهفته سخت ز ...

دوهفته کار درست نمیشه،،دنبال ه یه لقمه نون هستن

کسی میتونه لو بده و به خودش اجازه میده که لو بده که تامینشون کرده باشه 

دولت هم رها کرده چون مردم گرسنه و محتاج ان،،کسیکه کارش با تاکسی هست و زنی که با بندوابرو خرج خودشو بچه اشو میده دو هفته از کجا بیارن بخورن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زنگ بزن لوشون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوهفته کار درست نمیشه،،دنبال ه یه لقمه نون هستن کسی میتونه لو بده و به خودش اجازه میده که لو بده که ...

من حرف از تاکسی زدم؟؟؟؟

شما چرا دوس داری جو بدی؟🙄

باشه ادامه بدین ببینیم میتونین مردمو قربانی کنین یانه

منم مث‌بقیه مردم هستم،اگر لازم باشه منم میشینم خونم تا هم‌وطنام قربانی نشن

شرایط سختیه اما ادم عاقل بین بد و بدتر مجبوره بد روانتخاب کنه

من حرف از تاکسی زدم؟؟؟؟ شما چرا دوس داری جو بدی؟🙄 باشه ادامه بدین ببینیم میتونین مردمو قربانی کنی ...

کسیکه زنگ میزنه لو میده ببین چیه دیگههههههه

تاکسی رو در کنار ارایشگاه مثال زدم مخت نکشید نهههههه،،،،من نظرمو گفتم،،نظرم درباره قشر محروم و داغون و بی پول که دنبال ه نون توی سفره اشون هستن،،،اگه جایی عروسی و تالار دیدی لووو بده من موافقم

2728
کسیکه زنگ میزنه لو میده ببین چیه دیگههههههه تاکسی رو در کنار ارایشگاه مثال زدم مخت نکشید نهههههه،،، ...

واقعا متاسفم دنبال دعوایی

لطفا درست صحبت کن

مخت نکشید واینا چیه؟

یذره ادبم خوب چیزیه که‌متاسفانه.....😏

لطفا ریپ نکنین انرژی منفی میگیرم ازتون✋🏻

شما اول بخون کامنتو بعد اگر متوجه نشدی بگو دوباره توضیح بدم،قرارنیس زود پست بذاری جواب منو بدی