2726
عنوان

دوستان یه سوال من بیماری

82 بازدید | 8 پست

دارم از ۹۷ تا الان و کنترل میشه بیماری و اینکه خوب شدن انگار در کار نیست نمیگم چیه ولی در خصوص بلعیدن هست 

حالا سوال من اینه که آیا من پستم من خیلی حسود همه و مخصوصا کسانی که که سالم هستند هستم و وقتی میبینم خانوادم هرچی دلشون میخواد میخورن و مینوشن یا هر کی واقعا حسودی میکنم نمیدونم چیکار کنم خسته شدم از بس که هرچی داشتم و نداشتم تو زندگیم ازبین رفت و تازه سلامتیم 

گاهی میگم چرا فقط من باید مریض میشدم اینقدر کسایی بودند که اذیتم کردند دلمو شکوندند  ولی اونا دارن زندگیشون را میکنند 😔

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

نه حسودی نیست...ولی بدون هرکسی تو زندگیش یه مشکلاتی براش پیش میاد یکی بیماری یکی مشکل مالی یکی مشکل برای بچه و .....

سعی کن زندگی خودت رو با بقیه مقایسه نکنی..اولا تو واقفا نمیدونی اون چه مشکلاتی داره در ثانی فقط خودت افسرده تر میشی

نه حسودی نیست...ولی بدون هرکسی تو زندگیش یه مشکلاتی براش پیش میاد یکی بیماری یکی مشکل مالی یکی مشکل ...

😔چشم دوست عزیز اینجوری نبودم ولی واقعا خسته شدم دوست دارم خودم را بکشم چون انکار تنها مرگم هست که این همه بدبختی را تموم میکنه 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی زود زود خوب شی.گلم طبیعیه آدم همیشه قدر چیزایی که داره نمیدونه وقتی از دست میده همش فکرمیکنه چرا بقیه دارن ومن نه منم تو دوران بیماریم واینجوری میشم گاهی.

من خیلی غصه دارم..هیچ مونسی ندارم...تو آسمون ستارس حتی اونم ندارم 😭
2728
الهی زود زود خوب شی.گلم طبیعیه آدم همیشه قدر چیزایی که داره نمیدونه وقتی از دست میده همش فکرمیکنه چر ...

انشالله خدا ازت بشنوه نمیدونم شاید تنها مرگم هست که تموم میکنه خیلی خسته شدم 

😔چشم دوست عزیز اینجوری نبودم ولی واقعا خسته شدم دوست دارم خودم را بکشم چون انکار تنها مرگم هست که ا ...

عزیزم این چه حرفیه آخه.خیلیا میبینی یه بیماری دارن که باید تا آخر عمر دارو مصرف کنن و یه سری محدودیت ها دارن ولی شاد و موفق هستن.

خداروشکر بیماری شما هم که میگی کنترل شده هست.نزار کل زندگیت رو تحت تاثیر قرار بده.انشاالله خدا هم هرچه زودتر کمک کنه و کامل سلامتیت رو بدست بیاری

انشالله خدا ازت بشنوه نمیدونم شاید تنها مرگم هست که تموم میکنه خیلی خسته شدم 

دور ازجونت خانوم خدانکنه توکل کن به خود خدا از امام رضا بخواه به امام جواد متوسل شو انشالله یه امتحان کوچیکه تدا خواسته صبرتو بسنجه🌹

من خیلی غصه دارم..هیچ مونسی ندارم...تو آسمون ستارس حتی اونم ندارم 😭
عزیزم این چه حرفیه آخه.خیلیا میبینی یه بیماری دارن که باید تا آخر عمر دارو مصرف کنن و یه سری محدودیت ...

کنترل شده اش هم درست و درمون نیست فقط استفراغ نمیکنم وگرنه هروز و همیشه تهوع و درد و سوزش و ...دارم 

نمیدونم چرا اینقدر خودمو گم کردم 

دور ازجونت خانوم خدانکنه توکل کن به خود خدا از امام رضا بخواه به امام جواد متوسل شو انشالله یه امتحا ...

🌹❤🙏