2726
عنوان

اخه واقعا چرا؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 35 پست
میگی تهش چی میشه؟ من جونمو بگیرن ولی نمرمو کم نکنن😒

چرا آخه 

ببین هر وقت اینطوری شدی بگو چی میشه بعد میبینی خیلی چیزا اصلا مهم نیست تو زندگیت هیچ تاثیری نداره 

برا انگیزه‌ات برا درس خوندن فارست گامپ و در جستجوی خوشبختیو ببین

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره فلوکستین بهت میده ولی سرخود نخور باید دوزش تنظیم بشه حالا تا قبل از اینکه بری وقتی دیدی استرست ش ...

من نمیخوام قرص بخورم مگه روانیم

مامانمم حتی اگه روانشناس قرص بده واسم نمیخره

یکی باهام حرف بزنه بهتره

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
من نمیخوام قرص بخورم مگه روانیم مامانمم حتی اگه روانشناس قرص بده واسم نمیخره یکی باهام حرف بزنه به ...

چه ربطی داره مگه روانیا فقط مشاوره و روانپزشک میرن قرص براشون تجویز میشه من خودم ترم اخر پزشکیم سه ماه قبل از کنکور قرص ضد استرس میخوردم برو باهات حرف بزنن اوکی شی

2728
چه ربطی داره مگه روانیا فقط مشاوره و روانپزشک میرن قرص براشون تجویز میشه من خودم ترم اخر پزشکیم سه م ...

کاش مامانم ببرتم😢

رتبتون چند بود؟

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
گفتم که الان ترم اخر پزشکی هستم:) 

نه منظورم اینه که تخصص چیو میخواین بگیرین

منم اینجوریم ی بار قرص هوردم انگار مغزم خالی بود حس خیلی بدی بود نمیتونستم اصلا فکر کنم همش میخوابیدم 

گفتم همون بهتره این افکار باشه تا اون حالات 

هنوزم اینجوریم منفی نگر و بیچاره

خودم قلب دوس دارم اما اگه رتبه م برا تخصص خیلی خوب شد ممکمه پوست برم اگه پوست نیوردم قلب

عزیزم امکان نداره که پوست قبول بشی و قلب قبول نشی😅

قلب رتبه بالاتری تا پوست میخواد

منم اینجوریم ی بار قرص هوردم انگار مغزم خالی بود حس خیلی بدی بود نمیتونستم اصلا فکر کنم همش میخوابید ...

من اصلا قرص نخواهم خورد

فقط میخوام یکی باهام حرف بزنه

یادمه تو بچگیم چون خیلی به مرگ مامان بابام فکرمیکردم مامانم منو برد پیش یه روانشناسی خیلی خوب  بود کلی باهام حرفزد ارومم کرد

کاش هنوز باشه

من اصلا قرص نخواهم خورد فقط میخوام یکی باهام حرف بزنه یادمه تو بچگیم چون خیلی به مرگ مامان بابام ف ...

اره برو پیش ی مشاور با خدا ک ارومت کنه 

من هم بچگیام خیلی فکر میکردم پدر مادرم بمیرن الان ک شوهر دارم در مورد شوهرم پسرام خیلی اذیتم پسرم خیلی اذیت میشه خیلی وقتا دلش میخاد بره بیرون بازی کنه اما من با فکرام نمیزارم  و اون گریه میکنه

2706