2703
2553
عنوان

بنظرتون باید حسلس بشم یا نه؟

133 بازدید | 8 پست

همسرم مدیر ساختمونه، بعد واحد ربروییمون زنگ زده که به واحد فلان، بگید شیر ابش رو تعمیر کنه اب از سقفمون داره میچکه

شوهرمم هم زنگ زد ب اون واحده که ی خانومه با دخترش زندگی میکنن( خانومه مطلقه س ) ،، خانومه هم پنج دقیقه توضیح که اره من دست تنها بودم و کمک نداشتمو ، بالاخره درستش کردمو ..... 

تا امروز که شوهرم تو گروه پیام گذاشت که لطفا زباله ها رو فلان جا بذارید 

یهو دیدم خانومه زنگ میزنه ب گوشیه شوهرم که والا ما ک همش رعایت میکنیم و واحد فلان رعایت نمیکنه و سه چهار دقیقه ای حرف زد

حالا بنظرتون من چیزی ب شوهرم بگم ؟ که چرا این خانومه تقی ب توقی میخوره هی رینگ رینگ زنگ میزنه؟؟؟؟؟ 

یا کلا واکنش نشون ندم

بوی نم بارون 😍🌧️☔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
خب یعنی چی؟!

خب ببین واقعا اصلا چیزخاصی نیست که تو بخوای  به شوهرت بگی  اونم ناراحت کنی اما اگه فک میکنی همسایه تون ممکنه بعد ها مشکلی ایجاد کنه یا درواقع برای این که خیال خودت راحت باشه میتونی روابطتت رو با اون خانم بیشتر کنی صمیمی بشی وکم کم کاری کنی که اگه کاری یا حرفی در باره اوم واحد بود که همسرت میخواس به خانمه بگه تو اون کارارو بکنی یعنی ارتباط همسرت با خانمه کم بشه تو این وسط قرار بگیری

البته بگما این جوری خیلی جناییه گفتم اگه واقعا حساسی یا حالا اگه در اینده بیشتر احساس خطر کردی

ز اختیار جهان عقده‌ای است در دل من     که جز به گریه ی بی‌ اختیار نگشاید ..‌.