1803
1804

من خودم بدون کوچکترین تغییر ،خوشگل نیستم متوسط رو به پایینم

خخخخ😎😎😎

اعتماد به نفسم خودم رو کشته😐😐

پولش نبودم وگرنه زیبا تر از من روی کره خاکی نیست😝😝😝

بعله ما اینیم دیگه،چه میشه کرد😒😒

صرفا جهت فان به گروه ،قومیت،ملیت و شخصی خاصی بر نخوره خواهشا😕😕

فابریکا رو تگ کنید باهاشون آشنا بشیم😡😡

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

من✋

اَللّهُمَّ اِنّى اَطَعْتُكَ فى اَحَبِّ الاْشْياَّءِ اِلَيْكَ وَهُوَ التَّوْحيدُ وَلَمْ اَعْصِكَ فى اَبْغَضِ الاْشْياَّءِ اِلَيْكَ وَهُوَ الْكُفْرُ فَاغْفِرْ لى ما بَيْنَهُما يا مَنْ اِلَيْهِ مَفَرّى آمِنّى مِمّا فَزِعْتُ مِنْهُ اِلَيْكَ اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِىَ الْكَثيرَ مِنْ مَعاصيكَ وَاقْبَلْ مِنِّى الْيَسيرَ مِنْ طاعَتِكَ ياعُدَّتى دُونَ الْعُدَدِ وَيا رَجاَّئى وَالْمُعْتَمَدَ وَيا كَهْفى وَالسَّنَدَ وَيا واحِدُ يا اَحَدُ يا قُلْ هُوَ اللّهُ اَحَدٌ اَللّهُ الصَّمَدُ لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ وَلَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُواً اَحَدٌ اَسْئَلُكَ بِحَقِّ مَنِ اصْطَفَيْتَهُمْ مِنْ خَلْقِكَ وَلَمْ تَجْعَلْ فى خَلْقِكَ مِثْلَهُمْ اَحَداً اَنْتُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَآلِهِ وَتَفْعَلَ بى ما اَنْتَ اَهْلُهُ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ بِالْوَحْدانِيَّةِ الْكُبْرى وَالْمُحَمَّدِيَّةِ الْبَيْضاَّءِ وَالْعَلَوِيَّةِ الْعُلْيا وَبِجَميعِ مَا احْتَجَجْتَ بِهِ عَلى عِبادِكَ وَبِالاِْسْمِ الَّذِى حَجَبْتَهُ عَنْخَلْقِكَ فَلَمْ يَخْرُجْ مِنْكَ اِلاّ اِلَيْكَ صَلِّعَلى مُحَمِّدٍ وَآلِهِ وَاجْعَلْ لى مِنْ اَمْرى فَرَجاً وَمَخْرَجا وَارْزُقْنى مِنْحَيْثُ اَحْتَسِبُ وَمِنْ حَيْثُ لااَحْتَسِبُ اِنَّكَ تَرْزُقُ مَنْ تَشاَّءُ بِغَيْرِ حِساب
1805

منم کاملا نچرالم

به نظر خودم قشنگم

نظر بقیه رم هیچوقت نمیپرسم😂چون اهمیت نداره برام😂🤦🏻‍♀️

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".

منظورت از فابریکا دقیقا چیه؟ 

بچه بودم اومد تو زندگیم دوسش نداشتم اما اون میگفت عاشقمه کاری کرد ک عاشقش بشموقتی عاشقش شدم اون سرد شد سرد شد و سردتر از سرد   کم کم خیانتاش شروع شد اما من عاشقش بودم بخشیدمش براش جنگیدم   بعد رفت سراغ مواد و دوباره خیانت   بهش گفتم بین منو مواد یکیو انتخاب کن   مطمئن بودم منو انتخاب میکنه    اما اون دیگ راهشو انتخاب کرده بود       از من گذشت و با مادرش تمام بلا های دنیا رو سرم اورد            اما من هنوز عاشقشم احمق ترین ادم دنیا شاید منم.... 

من فابریکم ولی پول دستم بیاد حتما از فابریکی خودمو خارج میکنم😂😂😂😂

خود اوباما تو شناسنامه اسمش باراک حسین اوباماس،اونوقت ایرانیا میان اسم بچشونو میزارن باراک😎😎😎😎ی کاربری داشتم دوسش میداشتم مال زمان بارداریم بود،نامردا سر اینکه ب یکی گفتم بز زدن ترکوندن!منم دوباره یکی دیگه ساختم با نام بز ولی دوباره اونو سر مجسمه ی یکی ک من گفتم بخرم و بزارم فلان جای خونم دوباره ترکاندن و من با بز2 خدمت رسیدم😒😒😒لطفا مرا وادار نکنید ب ترکیدن این دیگه خط شوهرمه دیگه سیم ندارمممممم

من نچرالم🍬😇❤🌟

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
1771

😐نه تنها فابریک بلکه تنها ارایشم همیشه ضد افتابه سینرس😃

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست!🖤Ǵermany   🖤                                              
1794

من قیافم رو دوست دارم و دلم نمیخواد هیچگونه دستکاری توصورتم شه😊

روزی روزگاری داشتیم شوق انتظاری داشتیم                  توی شهرعاشقی ها پاییزوبهاری داشتیم                        تودیار بی کسی ها گل آرزو میکاشتیم                          واسه ی یه لحظه دیدن دل بیقراری داشتیم                  آشیونه رو بهم ریخت بازیِ دستِ زمونه                        من یه سرگردون عاشق اون نمیخواد که بمونه               توی چشماش نمیخونم قصه های آشنایی                     من هنوز باورندارم این دوتاچشماهمونه....

منم صد درصد فابریک 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑🔫 _________________ دوست عزیزی که داری امضامو میخونی میشه لطفا یه صلوات بفرستی برام و تقدیمش کنی به روح شهید ابراهیم هادی به نیت حاجتم؟ دارم باگریه مینوستم براتون خستم از زندگی توی این خونه پیش قوم ظالمین 😢 خستم از حرفاشون از دخالتاشون 😢 دیگه توانی ندارم تیک عصبی گرفتم شما رو به خدا قسم به نیت اینکه شوهرم خونه رو بفروشه و از این شهر بریم برام یدونه صلوات بفرستین و تقدیم کنید به شهید ابراهیم هادی💔
1718