2733
2734

سلام. بنظرتون مدرسه شاهد بهتره یا غیر انتفاعی. از نظر کیفیت تدریس و معلم و سطح دانش آموز

اگه جواب بدین خیلی ممنون☺😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه قشر مرفه نیستین به نظرم غیر انتفاعی نفرستین

بهتره بچه با هم سطح های خودش در ارتباط باشه

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2738

من امسال بخاطر اینکه مجازیه شاهد ثبت نام کردم . البته میگفتن خیلی مدرسه خوبیه تعریف یه غیر انتفاعی هم شنیده بودم . ولی بیشتر بخاطر اینکه قرار نیست بفرستم نمیخواستم خرج الکی کنم .

ولی یه موردی جاریم باهاش دست و پنجه نرم کرد سالی که پسرشپ فرستاد غیر انتفاعی . اونم مدنظرم بود . میگفت بچه های غیر انتفاعی همه سطح مالی بالا و به تبع توقعات بچه ها هم بالا و بچه ها خودشون و از دارایی با هم مقایسه میکنن . مثلا ممکنه شما صلاح ندونی برای بچه ابتداییت گوشی بخری اما همه همکلاسیاش دارن . اون موقع است که مشکلاتت شروع میشه .

شما اصلا سهمیه شاهد دارین؟

اگه دارین ک تخت هیچ شرایطی غیر دولتی نذار

معلمای شاهد خیلی اوکی هستن

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
شاهد. من خودم یه غیر انتفاعی خیلی معروف میرفتم میدونم همه اسم و رسمشون کشکه

دقیقا منم دخترمو از دولتی در آوردم گذاشتم غیر انتفاعی

فهمیدم بلانسبت چ غلطی کردم 

معلمای هیچ ندون و بی سواد البته نه همشون

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
دقیقا منم دخترمو از دولتی در آوردم گذاشتم غیر انتفاعی فهمیدم بلانسبت چ غلطی کردم  معلمای هیچ ...

برای معلم مدرسه قدرت بیان حتی مهمتر از سوادشه. معلمای ما بیسواد نبودن همشون استاد دانشگاه بودن اما فکر میکردن تدریس مدرسه هم مثل دانشگاست دو تا منبع معرفی کنن و دانش آموز خودش بره دنبالش. همشون سن بالا و بی حوصله اصلا تدریس و توضیح دادنی در کار نبود ولی خب چون فقط دانش آموزای با معدل بالا رو ثبت نام میکردن ما خودمون درسخون بودیم و به اسم مدرسه تمام میشد. خودم بچه داشته باشم فقط مدرسه عادی میفرستم نه حتی نمونه

برای معلم مدرسه قدرت بیان حتی مهمتر از سوادشه. معلمای ما بیسواد نبودن همشون استاد دانشگاه بودن اما ف ...

خب میگم دیگه فهمیدم چ اشتباهی کردم ک فرستادم غیرانتفاعی

دوباره دولتی ثبت نام کردمش امسال

معلمای غیر ‌‌‌‌‌رو‌ خودم دیدم بدون هیچ سابقه و تدریسی

فقط ی لیسانس دارن بدون هیچ برخورد با دانش آموزان.اومدن شدن معلم غیر

2706