2737
2734

سلام پیتزایی 

من از دوستم برا اقامت المان پرسیدم  گفتش ک برای اون ویزای پیوست ب همسر بوده(چون همسرش ۴ سال اونجا دانشجو بوده بعد اینا عقد کردن)
علاوه بر مدرک زبان (سطح A کافیه چون تحصیلی نیست) و تمکن مالی(۸ هزار یورو) مدارک اقامت همسرشو هم گرفتن ازش .ولی برا ویزا دانشجویی علاوه بر مدرک زبان( سطح بالا تر )، نامه پذیرش دانشگاه و تمکن مالی بر اساس شرایط قید شده دانشگاه لازم هست

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین توام جای دوست من ببین مردم رو هوا حرف زیادمیزنن گوش نکن،اینم سند که من اینجام اون بالا خطم o2 ...

عزیزم ی سوالی داشتم

الان پرواز ها از خارج ب ایران انجام میشه یا نه

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
2731
بامنطقی که توی المان زندگی کردم گفتم متوسط بین ۶٠٠تا۸٠٠نگفتم ۶٠٠که

حتی من دیدم با ۵۰۰ یورو هم زندگی دانشجویی داشتن

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.
خیلی ممنون زحمت کشیدید    

خواهش میکنم‌عزیزم 

ان شاالله موفق بشی بری از اینجا⚘⚘

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
2738

من که الان امیدی دارم دعا کنین تا 8 9 سال دیگه بتونم برم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

منکه پارسال دانشجویی بدون همسر برای کانادا اقدام کردم ریجکت شدم پرونده ام قوی بود تمکن. پذیرش و هزینه ای که پرداخت کردم پول دوسال کامل رو من داده بودم و در عین ناباوری ریجکت شدم همش شانسیه. 

برای آلمان دوست دارم اقدام کنم اما خیلی پروسه طولانیه میگن الان اقدام کنی 2سال باید منتظر بمونی نوبت سفارت بشه خب مدرک زبان دوسال بیشتر اعتبار نداره. بعد نمیدونم برای آلمان ویزای همراه اگر بدن اجازه کار داره همراه یا نه

میشه بگین شرایطش چیه الان ؟ چقد پول لازمه برای زندکی اونحا

عزیزم من ایرانم 

اوضاع مالی داغون پشت کنکور 

میگم امیدوارم تا 8 9 سال دیگه درس بخونم پول جمع کنم گورمو از این مملکت گم کنم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

عزیزم میخوای از چه راهی بری؟

شرایط هر کدوم فرق داره

ویزای تحصیلی، ویزای کار یا پناه جویی و..

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.
2706