2737
2734

هر کس هر دعایی داره بنویسه

و بقیه براش صلوات بفرستن

هر کس صلوات فرستاد اون کامنتو لایک کنه

دعای من اینه: ان شاءالله من و عشقم امسال به هم برسیم و ازدواج کنیم و از ته ته ته دلمون با هم خوشبخت بشیم. و جفتمون برا هم دیگه، هم فردی باشیم ک دوس داشتیم و معیارمون بود. 

دعام کنین بچه ها

خیلیییی دوسش دارم❤❤❤❤❤❤❤❤

ان شاءالله حاجت روا باشین🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شفای همه ی بیمارای سرطانی

اروم شدن دل دوستم لیدا که شوهرشو هفته پیش بخاطر همین از دست داد

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
2728
2738

اول سلامتی خودم و همسرم و خانواده هامون

دلخوشی و‌سلامتی و

مامان شدنم

و نابودی کرونا

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم

دیگه خونمو بسازم برم توش😭گفتن بتنمون ضعیفه بخیربگذره😭

گرونی تموم بشه🙏عاقبت بخیری همه🙏

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2706