2737
2734
عنوان

بیاین اعتراف کنید راحت باشید اینجا آشنا نیس🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 10909 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیده بودم پسرا سرپا جیش میکنن بچه بودم گفتم منم امتحان کنم همه جامو کثیف کردم😕

ی بارم بچه بودم ظهر کنار خیابون جیش کردم میخواستم ببینم چه حسی داره نمیدونم انگیزم چی بود

ی بارم اینو نمیگم 🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

2731

اول ابتدایی بودم روز دوم مدرسه بود بعد معلم یادمه یه دختر هیکلی رو به عنوان مبصر انتخاب کرده بود همه ازش میترسیدن خلاصه معلم تو کلاس نبود منم دستشویی داشتم شدید...هی به اون دختره گفتم توروخدا برم دستشویی زود میام نذاشت بیشور منم فک میکردم اگه بدون اجازه برم اخراجم میکنن و کار خیلی بدیه

خلاصه انقد نذاشت برم که جیش کردم ب خودم  آبروم رفت  ولی اون دختره رو حلال نمیکنم  

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
مامانم زدش  یواشکی براش گریه کردم 😢😂😂😂😂

آخی 

منم هرموقع خرابکاری چیزی میکردم مینداختم گردن داداشم  

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
2738
دیده بودم پسرا سرپا جیش میکنن بچه بودم گفتم منم امتحان کنم همه جامو کثیف کردم😕 ی بارم بچه بودم ظهر ...

من حتا هنوز هم ک ۲۸سالمه گاهی سعی میکنم ایستاده جیش کنم تو حمام ..ارزومه بدون اینکه کثیف شم انجام بشه... خب ارزومه ...ولی ارزو بدل موندم تا الان خخ...بلاخره یروز موفق میشم

😂😂😂😂😂 منم دقیقا ۶ سالم ازم بزرگتره ها  الان بعضی موقع ها میگه رها حلالت نمیکنم خیلی اذیت ...

ن داداش من ازم کوچیکتره

خدایی چطور لهت نکرده 6 سالم بزرگتره  چند سالته الان؟  

2706