2726
عنوان

میخوامش این لنتی رو تو ایران داریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 62 پست
بخداایناتوایران باشن توخیابون ببینی محل سگم نمیدی بهشون چیه تروحدانه قیافه دارن ن هیکل این چینی کره ...

نه په مردهای اینطرف هم شبیه داعشن همشون .....خودتون میگیم نژاد پرست نباشیم و هی پست های حمایتی برای سیاه پوست ها می ذارین بعد میایین اینجا کره ای ها و.... رو تحقیر و بد جلوه میدین .......اینم نژاد پرستیه محض اطلاعتون  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه 😁       اما عشقت اگر عرضه داشت انگشتشو حفظ میکرد شنیدم حسابی مورد آزار قرار گرف ...

انگشتشو حفظ کرده پیوندش زده همون موقع

زنشم که نیومده با چاقو ببره این وایسه نگا کنه

بطری مشروبو پرت کرده سمتش این اومده با دست بگیرش انگشتش بریده

نه په مردهای اینطرف هم شبیه داعشن همشون .....خودتون میگیم نژاد پرست نباشیم و هی پست های حمایتی برای ...

ایول واقعا اگه برن یکم اطلاعات درباره لی سونگی به دست بیارن ظرشون به کل عوض میشه یه جنتلمن واقعیه تو زندگیش

2728
نه په مردهای اینطرف هم شبیه داعشن همشون .....خودتون میگیم نژاد پرست نباشیم و هی پست های حمایتی برای ...

بحث نژادپرستی نیس اونا واسه همون زنای کره ایی خوبن ک نهایت وزنشون ۴۰ کیلوعه ن واسه ماها

توروجدت لایکم نکن مرسی

خانومه یا آقا

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 

😞😞خوبه

پنجره‌ ای که اذیتت می‌کنه رو باید ببندی هرچقدر هم منظره ی پشت پنجره زیبا باشه میشه واسه سلامتی و شادی خانوادم یه صلوات بفرستین ...خیلی ممنون میشم ...نبسته ام به کس دل 💛 نبسته کس به من دل •| دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ دانی که پس از عمر چه ماند باقی مهر است و محبت است و باقی همه هیچ   بعضیا یه جوری میگن ما خوشگلیم انگار اونارو خدا کشیده ما رو جعفر هفت ساله  دنیا اگر عدالت داشت مرد هم بکارت داشت. دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود...شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من بدون من! دیروز گرچه سخت ...امروز هم گذشت ...طوری نمیشود ...فردا بدون من!
2706