2737
2734
عنوان

كيا همچون شوهري خانواده شوهري دارن

461 بازدید | 24 پست

سلام دوستان خوبيد بنظرتون با اينجور شوهري بايد چيكار كرده خانواده شوهرم خيلي زبون دارن شوهرمم خيلي گوشيه همسرم وقتي مجرد بوده خودش كار كرده پولش مامانش پسنداز ميكرده وقتي ميخواسته ماشين بخره چند ميليون پول كم داشته بهش ميدن عروسي ما هزار تومن هم كمكون نكردن حتي هديه هم ندادن همسرم با پول وأم ازدواج عروسي گرفت ما رسم داريم چون جهيزيه ميديم پول وأم ازدواج بايد خانواده دختر بردارن اما بازم ما گفتيم اشكال نداره من ارايشگاه كم ترين رفتم تور عروس مال دوستم برداشتم دخترم به دنيا اومد خواهرش يه بسته كاكائو اوردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان روستاشون اينا خونه نداشتن تو گوش همسرم خوندم كه ما نصف زمين بهت ميديم تو يه خونه تو همون حياط ما درست كن اون نصف برا خودت ما اينقدر سختي كشيديم از بي پولي بخاطر همين خونه تو روستا مامان باباش رفتن اونجا وقتي خونه كار ميكنن بالا سرشون باشن از شوهرمم كلي پول ميگيرفتن هزار تومن بهمون ندادن مامانش همه جا گفته ما براش خونه درست كرديم من گفتم ما بخاطر اين خونه خيلي اذيت شديم مامانش گفت ما اذيت شديم نه شما

چند روز پيش شوهرم سر من داد زد كه تو هيچ كاري برا زندگي من نكردي من هر چي دارم از پدر مادرمم اگه اونا نبودن من به هيچ جانميرسيدم با تو بخدا اينقدر كه به اونا ميرسه به منو بچم نميرسه ماهي ٢٥٠يه منو بچم ميداد

2728

قطع رابطه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2738
از اول شل گرفتی...

اره مقصر خودمم الان نميدونم چيكار كنم خانوادش اين اخلاق شوهرم  ميدونن فقط خودشون انداخت جلو كه فقط با باعث پيشرفت تو ماييم اخه نسبت به من خيلي حسادت ميكنن چون همه ميگن عروستون خوشكل با ادبه خيلي حسادت ميكنن قبلا شوهرم بدون من غذا هم نميخورد يهو اينطور شذ

2706