2733
2734
عنوان

وای خدا،من دیگه خسته شدم 😭

618 بازدید | 19 پست

واقعا خسته شدم هر روز فکر میکنم یه بیماری بد گرفتم و میمیرم هر دفعه یه جای بدن فکر کنین از اول امسال یه طرف گلوم درد میکرد فکر میکردم یه بیماری بدخیم گرفتم مدام سرچ گوگل میکردم‌بعد سرگیجه بعد تاری چشم والان داشتم مسواک میزدم یه لک کوچولو درحد دومیل مشکی رنگ پایین دندونم رو لثم‌دیدم دوباره سرچ کردن تو گوگل و خوندن انواع بیماریهای بد و خوتدن انواع مقاله ها و رفتن پیش دکتز و‌...

خسته شدم ۵ساله از جوونی من همینجوری میگزره همسنای من به فکر عشق و عاشقی و ازدواج و بچه داری هستن من فقط درگیر این کوفتیم همش بی حوصلم و‌بی انگیزه ام ومضطرب ،خسته شدم چه کنم اخه

درددل# 😭😭

درخواست دوستی قبول نمیکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم بد ب دلت راه نده منم مثل خودتم کوچک ترین چیزی میشه فک میکنم ی بیماری دارم 

مشکل اینه من هی بد به دلم راه میدم هی فکرای منفی خیلی بده خدا نصیب هیچ کس نکنه😢

درخواست دوستی قبول نمیکنم

عزیزم گوگل دکتر نیست که بگه دقیقا چیه مشکلت یه منبع بزرگه ک هزار جور اطلاعات درست و غلط توش هست ....بنظرم دچار وسواس فکری شدی...خودتو با کارای دیگه مشغول کن و مثبت باش تا چیزای مثبت اتفاق بیوفته

2738

وای من یه مدتی اینجوری بودم داشتم روانی میشدم 

البته مال من چون یه اتفاق برام افتاد اینجور شدم 

در حدی که عرق هم میکردم میترسیدم مریضی وحشتناک 

ولی الان خداروشکر هیچی دیگه برام مهم نیست حتی کرونا هم گرفتم بیخیال بودم 

فکر زیادی آدمو داغون میکنه 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂

اصلا تو گوگل نگاه نکن من پارسال افسردگی شدید گرفته بودم فکرمیکردم خدانکرده ام اس دارم .بدنم میخوابید زدم گوگل اورد ام اس بعد سرم دردمیکرد زدم اورد تمور.به اخر خط رسیده بودم

خدایا شکرت❤

واییی عین من شدی.

من اول زانو درد‌داستم رفتم دکتر

بعد‌لگو کمر‌درد بعد  مشکل ادرارب.بعد‌روی سینم جوش عفون ی زده‌الان‌همزمان الان جند ساعته انگار تنگی تفس طپش‌قلب سوزش سز معده‌گرفتم میترسم از قلبم باشه بخواابم تو خواب بمیرم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706