2737
2734
عنوان

ی جمله ب مادر😍بگو😃

279 بازدید | 41 پست

خودم اول😁 :مرسی که هیچ وقت نذاشتی ناخوشی های روزگار منو از سرمستی هام جدا کنه همیشه تو هر حالتی کنارم بودی خیلی عاشقتم😚 

نام تو مرا همیشه مست می کند

بهتر از ش ر ا ب

بهتر از تمام شعرهای ناب…!

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان جونم همینکه منو با اخلاق گندم تحمل نه دوستم داری ممنونم دوست دارم😍❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731
2738

عشق اول و اخرمی مامان جونم میدوستم یه عالمه 😍😍😍 همیشه زنده باشی

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین

خودت خوب میدونی چی هستی برام مادر جان🤍

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

مامان جونم خیلی دوست دارم❤

مامان گلم‌میگن خواسته مادرا زودتراجابت میشه ....

دعا کن زودتربمیرم خسته ام‌مادر❤

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤
2706