2737
2739
عنوان

انرژی مثبت

168 بازدید | 29 پست

بیایید با حرفای قشنگ بهم انرژی مثبت بدیم, هر کس خاطره یا صحبت یا عکس مثبت داره کامنت بذاره, فقط مثبت, منفی حرف زدن و غم وغصه ممنوع.   

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد  

انرژی مثبت سایت اومد دیگه چی میخوای 😁

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم میشه ازت یسوال بپرسم؟؟

جانم عشقم ؟ 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
2738

بعد از سالها دوستای جدید و خوبی پیدا کردم.البته دوستای دوران  مدرسه و دانشگاهم هم هستن.

ولی همیشه بعید می دونستم بشه دوستای جدید بعد از این دوران داشت و صمیمی شد باشون

همین الان خدا رو بخاطر همه چیزای خوشگلی که بهت داده شکر کن

خدایا شکرت بخاطر تن سالم, عزیزان, آرامشم, خدایا شکرت سپاسگزارم ممنون ممنون

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد  
جانم عشقم ؟ 

خدارو هزار مرتبه شکر که خوشبختین با همسرت😍

امضاتو که خوندم انرژی مثبت گرفتم 

میخاستم سوال کنم که با همسرت قبل از ازدواج تون رابطه داشتین؟

چقدر؟

اخه میخام بدونم سختی کشیدین که بهم رسیدین یا که نه 

این جمله واسه من نهایت انرژی مثبت هست

معبودا بس است مرا اين عزت كه بنده توام و بس است مرا اين افتخار كه تو پروردگار مني. تو چناني كه دوست ميدارم مرا چنان كن كه دوست ميداري

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2706