2726
عنوان

هر کی دندوناشو کامپوزیت کرده بیاد

1534 بازدید | 52 پست

سلام بچه ها من میخوام برم کامپوزیت

ولی به شدت میترسم بد بشه یا دندونای خودم از بین بره یا دهنم بو بگیره

بعضیا انجام دادن راضی هستن بعضی هام میگن دهنمون بو میگیره همش

دندونای پایینم یه کم نامرتبه بیشتر به خاطر اونا ولی میگم خط لبخند بزنم یهو

یه جا دیدم واحدی ۸۰۰ میگیره کاراشم قشنگه ولی دو دلم 

بیاین از تجربیاتتون بگین

تو آاااخیش منی…🥰💕😍🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من سال ۹۵ انجام دادم ۸تا از دندونای بالام رو راضی‌ام...

چقد   طول میکشه پروسه ی این کار؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
توی سه جلسه یه جلسه جرم گیری یه جلسه لیفت لثه یه جلسه طولانی مدت کار روی دندونا...

مرسی عزیزم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
دوساعت برادندون که عادی باشن من از۹صبح تا۵بعدازظهردکترغش کرد

ینی دوساعته تمومه؟ 

قالب گیری و اینجور کارا نداره؟ 

توی سه جلسه یه جلسه جرم گیری یه جلسه لیفت لثه یه جلسه طولانی مدت کار روی دندونا...

کامپوزیت همونه که رو دندونات دندون میزارن؟؟؟

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
2706