2726
عنوان

مسابقه + جایزه(دور هفتم)

327 بازدید | 55 پست

محصولی را با 10% تخفیف و سپس با 15% تخفیف خریداری نموده ایم. مبلغ پرداختی چند درصد قیمت اولیه محصول می باشد؟

به نفری که زودتر از بقیه پاسخ دهد شارژ 5000 تومانی اهدا خواهد شد.

1 عدد شارژ 2000 تومانی به قید قرعه از بین تمام کسانی که مشارکت داشته باشند اهدا خواهد شد.

با هم مهربان باشیم

اسکل کردی مارو حس میکنم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اومدم رد شم🚶🏻‍♀️شارژمم بدین ممنون میشم😕💜

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
 نه ببخشید ۶۰ درصد فک کنم

۵۰ مشتری شیم😂🤞

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
😂😂😂نمیفروشم

اصلا ۲۰ درصد😂🤞

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
خوبی تو؟ نیستیا ظهرم تگت کردم نیومدی😒

ممنون عشق جااان تو خوبی🥰🥰🥰..زیاد تو سایت نمیام..یهو این تاپیک رو دیدم..گفتم بزار ببینم چیه..سوال رو دیدم..درصد بود..گفتم اوه..من تو کار تخفیف مخفیف نیستم😂🤞اعلاناتم رو ندیدم..خیلی بود🤧🤧🤧🤧

اصلا جایزمم مال تو وردار ببر😂 الکی مثلا من  درست گفتم😝

اهوم..بزار هی درصد بگو یهو درست دراومد😂🤞

2706