2737
2734
عنوان

مردای دی ماهی چجوری هستن؟

367 بازدید | 36 پست

کسی اطرافش مرد دیماهی هست؟ اخلاقشون خوبه؟ عادتهای خوب و بدشون چیه؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ارع اخلاقش خوبع برادرمع 

زن دوستع 

یکم زود بهش بر میخورع

مسئولیت پذیرع

غیرتیع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برادر همسرم دیماهی هست

عه عادتهای خوب و بد همسرتون چیه؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
ارع اخلاقش خوبع برادرمع  زن دوستع  یکم زود بهش بر میخورع مسئولیت پذیرع غیرتیع

اگه به حرفشون گوش نکنید چه عکس العملی بروز میده؟

2738
شوهرم دی ماهیه خیلی حساسو مقرراتیه 😍😍😍

عه چه خوب. احساساتی هم هستن؟

اگه به حرفشون گوش نکنید چه عکس العملی بروز میده؟

خب کلا حرفشو ب کرسی مینشونع 

یکم عصبی میشع ولی زود برمیگردع ب حالت خودش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
عه عادتهای خوب و بد همسرتون چیه؟

براااااادر همسرم دیماهی هست  

یکم زود عصبانی میشه.بلندپروازه.خوشگذرانه.به غذا خوردنش اهمیت میده.وخیلی کم محبته.. 

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
عشق(ی طرفه) من دی ماهیه😍 خیلی اروم و منطقی و یکم شوخه و اجتماعیه

عه شما هم عشق یه طرفه داری😭 واسه منم دیماهیه . قبلا یا اردیبهشتی بود اون خیلی هوسباز بود😂

دیماهی ها چجورین؟

براااااادر همسرم دیماهی هست     یکم زود عصبانی میشه.بلندپروازه.خوشگذرانه.به غذا خوردنش اه ...

کم محبت میکنه ؟

2706