2726
عنوان

تاملی در بازار سرمایه(بورس)

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 76 پست
چه کمکی؟سوالی دارید بپرسید 

وای شرمنده نمیدونستم آقا هستید .همین جا توضیح میدهید  

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
انشاالله خوب باشن ،فعلا تا دو،سه ماه قصدم اینکه نگهشون دارن...بهترم هست درسته مثلا شستا،خودرو ...اما ...

اره عزیزم نگران نباش انشالله روندشون صعودیه 

گاهی فقط خودت میدونی چقد اون ادم سابق نیستی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی خیلی رو این سه تا باید وایسم به نظرتون؟

ذوب رو بلند مدت نگه دارید،شاید بعضی اوقات خسته کنه ولی بهش توجه نکنید،اینکه تو اصلاح خریدید خودش یک قدم به جلو هست،ان شاءالله سری های بعد دقیقا رو حمایتهامیخرید

الان مشکل بازار اینه معلوم نیست اصلا حش ب چه شکلی خواهد بود

پیشنهادم خوندن صفحه ی زیره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4697561/تابلو-خوانی-بورس?postId=145836697

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
2728
وای شرمنده نمیدونستم آقا هستید .همین جا توضیح میدهید    

مشکلی ندارد،صف  تا صد که نمیشه،،ولی اولین قدم اینه فعلا شما کد بورسی و سامانه معاملاتی رو دریافت کنید

بعدش هم شروع کنید به خرید عرضه اولیه 

هرکدوم از مراحل گیر کردی بپرسید جواب خواهم داد

مشکلی ندارد،صف  تا صد که نمیشه،،ولی اولین قدم اینه فعلا شما کد بورسی و سامانه معاملاتی رو دریاف ...

خیلی ممنونم ازتون ...من فعلا فقط ثبت نام کردم باید حتما بدم دفتر پیشخوان یا غیر حضوری هم میشه کد بگیرم ...واینکه شما چه مبلغی پیشنهاد میکنید ...وچی بخرم بهتره

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
خیلی ممنونم ازتون ...من فعلا فقط ثبت نام کردم باید حتما بدم دفتر پیشخوان یا غیر حضوری هم میشه کد بگی ...

خدمتتون عرض کردم فقط عرضه اولیه اولش

غیر حضوری اگه تهران باشید امکان پذیره در غیر اینصورت باید تشریف ببرید پیشخوان و نمایندگی کارگزاری ها

البته سجام غیر حضوری احراز میشه که فایده ای نداره یکبار پیشخوان همه رو انجام میدید

خدمتتون عرض کردم فقط عرضه اولیه اولش غیر حضوری اگه تهران باشید امکان پذیره در غیر اینصورت باید تشری ...

بله تهران هستم

بله تهران هستم

کارگزاری تدبیر گران فردا ثبت نام کنید مامورشون میاد جلوی درب لازم نیست جای دیگه ای مراجعه کنید 

تو تایپیک هایی که زدم عنوان کد بورسی رو مطالعه کنید

خیلی ممنونم ازتون ...من فعلا فقط ثبت نام کردم باید حتما بدم دفتر پیشخوان یا غیر حضوری هم میشه کد بگی ...

احراز هویت غیر حضوری سجام  رو میتونی با برنامه ی سیگنال انجام بدی کار گزاری هم بعضی ها غیرحضوری ثبت نام میکننبعضیای دیگه باید بری پیشخوان

من هیچی از بورس نمیدونم و تازه میخوام سرمایه گذاری کنم میشه توضیح بدید یا کانال سراغ دارید

ببخشید دیر جواب دادم عزیزم

این کانال فوق العاده است مدیرهاشم خیلی دلسوز و حرفه ایی هستن 

@tahlilsahamebourse

اما اگر متن بالارو خونده باشی دیدی که میگه وابسته به هیچ استاد و کانالی نباشید و خودتون شروع کنید به یادگیری 

من برای اموزش کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی رو پیشنهاد میکنم 

اما قبل از اون برای اینکه استارت کارت رو از کجا بزنی سایت فراچارات رو دنبال کن که کللللی کلیپ اموزشی رایگان داره از مبتدی تا حرفه ایی

موفق باشی دوستم🌷🌷🌷

من امروز ونوین وغدیر و ذوب رو منفی خریدم،یکی بهم گفت چرا خریدی حالاحالاها منفی میخوری...از صبح اعصاب ...

وغدیر سهم بنیادیه اصلا بهش نگاه نکن بذار کارخودشو بکنه ذوب هم یکم اذیت داره اما روندش سبزه 

ونوین هم من راجبش نمیدونم اما از بانکی ها وبصادر وتجارت وپارس(به ترتیب)جای رشد خوبی دارن...هرچند ک بزرگان تحلیلگر میگن سهم بنیادی ک هیچ سهم چرتتون رو هم مفت نذارید از چنگتون دربیارن دراینده ی نزدیک این قیمتها رویا میشه واسه سهامدارهایی که جا موندن 

شما چه دوره ای رو  پیشنهاد دارین برای آموزش

عذر میخوام ک دیر جواب دادم 

بنظر من کلیپ های اموزشی سایت فراچارت بینظیرن هم حرفه ایی هستن و هم رایگان 

از کلاسهای اموزشی ابکی خیییییلی بهترن حتما دنبال کنید 

و همچنین کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی رو هم پیشنهاد میکنم 👍❤

موفق باشید عزیزم

ذوب رو بلند مدت نگه دارید،شاید بعضی اوقات خسته کنه ولی بهش توجه نکنید،اینکه تو اصلاح خریدید خودش یک ...

ممنون جواب دادین...مرسییی

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
 وغدیر سهم بنیادیه اصلا بهش نگاه نکن بذار کارخودشو بکنه ذوب هم یکم اذیت داره اما روندش سبزه&nbs ...

مرسی از راهنماییت عزیزم

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2706