2733
2734
عنوان

((((((*****تاپیک لاغری با پیاده روی در خانه نی نی سایتی ها*****))))))

| مشاهده متن کامل بحث + 23666 بازدید | 138 پست
من هستمممم روزی چقدر؟؟؟

هر چقدر در توانته عزیزم کمتر از نیم ساعت فقط نباشه خیلی هم نبلشه که فردا دور از جون پا درد بگیری بی خیال شی

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
لطفا منو لایک کنین...من دو سه ماهی میشه پیاده روی میکنم...روزی ۱۰هزار قدم با گامشمار...اسی لطفا منو ...

جه عالییی ببینم امروز چه میکنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیاده روی تندیامعمولی؟ منظورم تاحدی که ضربان قلب بره بالا

عزیزم من با معمولی جواب گرفتم ولی خب قطعا پیاده روی تند کالری بیشتری میسوزونه

لطفا رژیم ت را به من بگو  ممنون

عزیزم بالا گفتم حذف نون و برنج و روغن و مواد نشاسته ای  مصرف پروتئین و سبزیجات اونم در حجم کم که معده کم کم کوچیک بشه الان دیگه متعادل تر شده رژیمم شاید سه چهاز قاشق برنج رو بخورم اگه چیز دیگه ای نباشه

2731
سلام دوستان منم هستم، پیاده روی دیروزم حدود ۴/۷ کیلومتر بود سعی میکنم کمتر بخورم ،تقریبا غذام نصف شد ...

عالییی من تا حالا اندازه نگرفتم چقدر میشه از امروز دقت میکنم منتظر گزارش امروزت هستم

2738

چه عالی😍😍😍😍

استارتر منم هستم 🏆💜

اگه میشه صدام کن هر از گاهی❤

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
منم هستم ولی ی سوال  ..فقط باید ماهی نهاایت تا شش کیلو کم کنی وگرنه برمیگرده..اینو مربی باشگاه ...

اره عزیزم منم گفتم رژیمم اصلا اصولی نیست واسه همین توصیه اش نمیکنم با پیاده روی و  کالری شماری همون حدود پنج شش کیلو کم میشه

من همین الان نیم ساعت پیاده روی کردم تو خونه عالی بود  قبل از صبحانه البته

به به اولین گزارش تاپیک خسته نباشی خانم ایشالله که ادامه دار باشه  

دوستان یاد بگیرید  

2706