2733
2734

دوستان ما قراره هر روز تو خونه یا بیرون پیاده روی کنیم و بیایم اینجا روزانه گزارش بدیم!اگه قدم شمار دارید میتونید عکس با اسکرین شات بزارید اگه ندارید هم اصلا مهم نیست فقط زمانش رو اعلام کنید اگه کسی رژیم داره میتونه کالری دریافتی یا برنامه غذاییش رو هم بگه خلاصه در این مکان بخورید و بیاشامید ولی اسراف نکنید و فقط لاغر بشید  

من هر شب همین ساعتا میام اینجا گزارش میدم خوشحال میشم ببینمتون. 

تاپیک رو اینجوری میتونید سیو کنید و از قسمت نی نی سایت من پیداش کنید 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

من خودم حدود یک ماه و یک هفته اس رژیم و پیاده روی دارم تا الان حدود ده کیلو کم کردم رژیمم رو به کسی توصیه نمیکنم ولی برای پیاده روی این چیزا رو رعایت کردم  

از روز اول به خودم فشار نیاوردم که حتماااا باید یک ساعت پیاده روی کنم سعی میکردم کمتر از نیم ساعت نباشه ولی به محض اینکه واسم خسته کننده میشد تمومش میکردم!اگه روز اول به خودتون فشار بیارید از فرداش مغزتون به هر حیله و بهانه ای متوسل میشه که منصرفتون کنه ما میخوایم کم کم مغز رو گول بزنیم!

کم کم با کاهش وزنم انگیزه ام هم بیشتر میشد و زمانش رو زیاد تر کردم الان بعد حدود یک ماه رسوندمش به روزی دو ساعت بیکار باشم بعضی روزا سه ساعت!

نیاز به خونه دویست متری و سالن طویل نداریم کل محدوده پیاده روی من گل وسط قالی رو به روی تی وی و داخل اشپزخونه بود!پس دنبال بهانه نباشید!

روزهای اول ممکنه خیلی حوصله سر بر باشه ولی میتونید با اهنگ گوش دادن.. تلفن صحبت کردن.. فیلم دیدن و ...گذشت زمان رو لذت بخش تر کنید من کل سریال هم گناه رو در حال پیاده روی دیدم!!!ده دقیقه اهنگ گوش میکردم حوصله ام که سر میرفت یکم سریال بعدش یکم نی نی سایت و ....!

ساعت پیاده روی من حدودا یک ربع تا نیم ساعت  بعد از صبحانه بود!

قبل پیاده روی یه لیوان قهوه تلخ میخورم کمک میکنه سوخت و ساز بالاتر بره ولی اجباری نیست!

کفش و شلوار راحت خیلیییی مهمه کتونی هاتون رو بشورید و تو خونه استفاده کنید علاوه بر جلوگیری از زانو درد فایده دیگه ای هم داره که حالا بعدا بهتون میگم!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از هفته بعد میام 

فعلا نمیتونم

ان شااله بدون حرف پیش💞

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2728
2738

من هستمممم روزی چقدر؟؟؟

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁

به صورت هشت انگلیسی توی خونه پیاده روی کنید

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
2706