1803
1804

ب من چی میخوره🧐

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکه و حاضرجوابی در حد توانم درخدمتم😎کاری،باری بود خلاصه تگم کنید اگ تونستم بهتون کمک میکنم😝 بچه ها بخدا من ۶ تا بچه ندارم😢۵تای اولی خواهرزاده هامن آخری برادرزادم،تیکرم تیکر تولدمه😀چو شب به راه تو ماندم/که ماه من باشی...💝🌔درضمن من ۱۲ سالم نیست🤨 شهریور ۱۳ سالم تموم میشه و وارد ۱۴ سال میشم😊

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

مو🤔

هرگز مپندارید آنان که پست نمی گذارند، مرده اند!!!  بلکه زنده اند و پست دیگران را می خوانند!!!  همانا آنان از راحت طلبانن!!!   سوره نی نی سایتیان آیه ۱تا ۵  ای کسانی که آرام و بی صدا نشسته و پستها را میخوانید بترسید از روزی که آرام و بی صدا تعلیق شوید!!!  آیه ۶ تا ۸

من

من مسیحی هستم .اسمم هم آنگینه هست به معنای مروارید پر ارزش     از منم بدتون نیاد . آخه من دست به گزارشم خوبه.البته اگه مخالف قوانین باشه .درخواست دوستی نه از هیچ جنسیتی قبول نمی کنم.من اینجا حوصله ندارم تو خصوصی گپ بزنم با کسی   
1771

من که معلومه😁👋

🌼...حافظ کل قرآن...🌼 پُر میڪنم عالَمــــ رواز عـشـــــــ[🌹]ــــــــــق  ‍‌‌چادرم   الهی وَ ربِّی مَن لی غَیرُک...ومن جز تو کسی رو ندارم...:)❤ نگاهت به آن بالا باشد،تا دلت از آدم های این پایین نگیرد.....🙂 ‎‌یه جا خونده بودم...خدا اگه یه آرزویی رو می ندازه تو دلا قدرت رسیدن بهشم میده...♡دلم می خواهد آرام صدایت کنم : اللهُم یا شاهد کل نجوی ○°• و بگویم تو خود آرامشی ومن بی قرار تو...♡من دخترم...زود رنجم اما...سنگ صبورم...مهربانم اما...شکستنی ام...هرگز مرا نخواهی دانست...سرچشمه اشک هایم رانمی یابی...هرگز مرا نمیفهمی...تو نیک و بد خود هم از خود بپرس؟! چرا بایدت دیگری محتسب... و من یتق الله یجعل له و یرزقه من حیث لا یحتسب..☆هرچی آرزوی خوبه ماله تو💕خدایــــــــــا!! دستم به آسمانت نمی رسداما تو که دستت به زمین می رسد بلندمکن😔

چ مسخره😂😂😂😂😂

منم بگین

اسی راضیه بت میخوره😛

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
من چی 😬😬

ساغر

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکه و حاضرجوابی در حد توانم درخدمتم😎کاری،باری بود خلاصه تگم کنید اگ تونستم بهتون کمک میکنم😝 بچه ها بخدا من ۶ تا بچه ندارم😢۵تای اولی خواهرزاده هامن آخری برادرزادم،تیکرم تیکر تولدمه😀چو شب به راه تو ماندم/که ماه من باشی...💝🌔درضمن من ۱۲ سالم نیست🤨 شهریور ۱۳ سالم تموم میشه و وارد ۱۴ سال میشم😊
1794
1813