2737
2734
ممنون از تاپیک خوبت عزیزم انشالله همه حاجت روا شن

ان شاالله مرسی گلم. التماس دعا 🤲

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم میشه راهنمایی کنید چه طور؟

روزی یبار سوره نور رو بخون با این نیت همین❤

یه نفر یبار به من و یکی از دوستام گفت که یه ایه قرآنی هست اگه همیشه همرات باشه واست خاستگار پیدا میشه شاید باورت نشه ولی اون دوستم ایه رو نوشت وصل کرد دور گردنش سه روز بعدش رفتیم بیمارستان واسش همونجا خاستگار پیدا شد🙂

2728
روزی یبار سوره نور رو بخون با این نیت همین❤ یه نفر یبار به من و یکی از دوستام گفت که یه ایه قرآنی ه ...

اره این بود گلم واست می نویسم

بسم الله الرحمن الرحیم الحمد الله رب العالمین یرجون تجاره لن تبور

سلام خانمی ،خوبی من که طلاق گرفتم،از مهر و محبت گذشته ولی در کل الان دو هفته ختم مزمل دارم عزیزم ...

سلام انا .چه خبر؟از خودت دیگه خبر ندادی.چکار میکنی عزیزم

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
من روزی سه بار میخونم بهش ایمان دارم

جدی؟ فقط بر زن و شوهره؟ 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

اره من هم از سوره طلاق خیلی چیزا دیدم.برای افزایش محبت عالیه بعد از هر وعده نماز به نیت افزایش محبت بینتون بخونید.التماس دعا

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2738
اره من هم از سوره طلاق خیلی چیزا دیدم.برای افزایش محبت عالیه بعد از هر وعده نماز به نیت افزایش محبت ...

مرسی عزیزم ممنون

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
سلام انا .چه خبر؟از خودت دیگه خبر ندادی.چکار میکنی عزیزم

سلام گلم خوبی

شکر میگذرونم، کنار اومدم

سعی میکنم دیگه فکر نکنم بهش

خداروشکر خیلی آروم شدم، به لطف دعاهای دوستان سایت. 

مرسی که یادم کردی

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
سلام گلم خوبی شکر میگذرونم، کنار اومدم سعی میکنم دیگه فکر نکنم بهش خداروشکر خیلی آروم شدم، به لطف ...

آفرین. به زندگیت با قدرت ادامه بده.ارزوی بهترینها رو دارم برات🌺

آفرین. به زندگیت با قدرت ادامه بده.ارزوی بهترینها رو دارم برات🌺

با قدرت میرم جلو، به امید بهترین ها در زندگی

بهترین ها از آن من، من لایق بهترین هایم، 😘💕❤️💕😘❤️💕😘❤️

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706