2737
2734

@eliii98    

دوستمه چند روزه سایت نیومده اگه کسی میشناسه و‌تو خصوصیش هست لطفا بهم بگه.با این اوضاع کرونا نگرانم خدایی نکرده چیزی شده باشه .

الی خانوم اگه اینو میخونی امیدوارم صحیح و سلامت باشی ..زود بیا خبر بده میدونی که نگرانتم☹❤❤

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
شایدبسته نداره

سابقه نداشت بیخبر بره☹ امیدوارم همینی که میگی باشه مشکلی براش پیش نیومده باشه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوبه این جور تاپیک ها، یه جورایی به آدم امید میده، به خودم میگم اگه یه چیزیم بشه و تو دنیای واقعی کسی سراغ از من نگیره شاید یکی تو مجازی دنبالم بگرده

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2728
چه خوبه این جور تاپیک ها، یه جورایی به آدم امید میده، به خودم میگم اگه یه چیزیم بشه و تو دنیای واقعی ...

انشالله که همیشه تندرست باشید .بله سراغ گرفتن از دوستان واجبه ایشون هم دوست صمیمی من هستن سابقه نداشته چند روز نیاد

انشالله که همیشه تندرست باشید .بله سراغ گرفتن از دوستان واجبه ایشون هم دوست صمیمی من هستن سابقه نداش ...

شما نشون دادی دنیا هنوز قشنگی هاش رو داره، انشالله دوستت و خودت شاد و سلامت باشید 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
شما نشون دادی دنیا هنوز قشنگی هاش رو داره، انشالله دوستت و خودت شاد و سلامت باشید 

❤❤❤🌷🌷

@eliii98    

کجایی عشقم ...چهار پنج روزه ازت خبر ندارم😢😢😢😭😭😭

2738

دوستته؟؟ منم نباشم برام ازین تاپیک ها بزنیا😕😕😕😞😞😟

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین
@eliii98     کجایی عشقم ...چهار پنج روزه ازت خبر ندارم😢😢😢😭😭😭

مگه عشقت من نیستم☹☹😢😢😢😭😭😭😭

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین

@eliii98    بیا یاسی رو از نگرانی در بیار خو😕😕😞

@eliii98     کجایی عشقم ...چهار پنج روزه ازت خبر ندارم😢😢😢😭😭😭

سلااااااااام عزيز دلم 🙋‍♀️

خوبي ياسي گلي من😘

الهي من به فداي مهربونيات قشنگم😍🤗

به خدا شرمنده 😓

هي مي اومدم موازي بوديم منم ديگه گفتم به عشق كي بيام 😢

ميدوني كه فقط به خاطر خودت مي يام ♥️😍🌹

شرمنده ام كردي جواهر بانو😘🥰

2706