2733
2734
عنوان

بچهاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب باحجاب شدی؟کنار میاید باهم؟

وقتایی ک  اون باهامه  با حجابم وقنایی ک تنهام   نه

دیگر به راستی می‌دانم که درد یعنی چه درد به معنای کتک خوردن تا حد بیهوش شدن نبود. بریدن پا بر اثر یک تکه شیشه و بخیه زدن در داروخانه نبود. درد یعنی چیزی که دلِ آدم را در هم می‌شکند و انسان ناگزیر است با آن بمیرد بدون آنکه بتواند رازش را با کسی در میان بگذارد، دردی که انسان را بدون نیروی دست و پاها و سر باقی می‌گذارد و انسان حتی قدرت آن را ندارد که سرش را روی بالش حرکت دهد
2738
اینطوری که خیلی حس بدی میده

اره  میانه روی میکنم    مجبورم چون نمیتونم    قانعش کنم 

دیگر به راستی می‌دانم که درد یعنی چه درد به معنای کتک خوردن تا حد بیهوش شدن نبود. بریدن پا بر اثر یک تکه شیشه و بخیه زدن در داروخانه نبود. درد یعنی چیزی که دلِ آدم را در هم می‌شکند و انسان ناگزیر است با آن بمیرد بدون آنکه بتواند رازش را با کسی در میان بگذارد، دردی که انسان را بدون نیروی دست و پاها و سر باقی می‌گذارد و انسان حتی قدرت آن را ندارد که سرش را روی بالش حرکت دهد
دلم میخواد درکم گنه نمیدونم چ جوری بهش بفهمونم

شمارو نمیدونم ولی خودم ظاهرم و نوع لباس پوشیدنم برام مهمه و جزئی از شخصیتمه.حاضر نیستم تغییرش بدم.بعدشم تجربه ثابت کرده اینجور آقایون توقعاتشون تمومی نداره.کنترل گر هستن

دعوا نمیکنید؟اخه میگ بینهایت حساسم و کوتاه نمیام😐

نه اولش خیلی حساسه منم اگه چیزی بگم دعوا میشه منم میگم چشم عزیزم هرچی تو بگی بعد کم کم کار خودمو میکنم 

مثلا خیلیییی بدش میومد من عکس اینستا بذارم گفتم چشم ولی کم کم گذاشتم میگفت نذار گفتم عزیزم پوشیده اس ک من بی حجاب نمیذارم ک 

الان به جایی رسیدیم عکس بدون روسری هم میذارم چیزی نمیگه اتفاقا خوشش هم مياد 😂😂😍

2706