2733
2734

بیاید خاطرات فقیرونتون رو بگید شاید اکثریتمون داشته باشیم 

خودمم پست بعدی میگم دوتا.

پ ن:میدونم تکراریه ولی خب موضوع جالبیه.😊 بگید دیگه حوصلمون سر رفته❤

من بچگیم پراز این خاطراته ولی یادآوریش اذیتم میکنه 

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگیمون همش فقیرانس با این گرونی 

دیگه چیشو بگیم 🔫😐

خدا جونم اگه میشد ب جز برکت  حرکتم از خودت میشد ممنونت میشدم🙂😓........................................                             متعهدم‌ به‌ دوست‌ داشتن تو تا ابد♡...
2728

والا خاطره ک نیس

داریم زندگی می‌کنیم تو فقر دیه 😕

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

یسری پول نداشتم بعد باید میرفتم جایی رفتنی پول تاکسیو داشتم برگشتنی دیدم هزار تومن هم ندارم چله زمستونم بود پیاده برگشتم پاهام تاول زده بود از اونورم داشتم از گشنگی میمردم 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

دیگه الان با این وضعیت دیگه خاطره نیست....درد مشترک بین هممون شده😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
من یبار خرجی یک روز خونمون رو یواشکی بردم (هزارو پانصد بود فک کنم ) از این لپ لپا خریدم ک شبیه جوجه ...

الهی بگردم😔😔

من تاقبل ازدواجم زندگی سختی داشتم سختتت ها درحد فیلما ولی ازوقتی ازدواج کردم خداروشکر کمبودی حس نکردم ازاین نظرا

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2738