2737
2739
عنوان

خطای ان تی و جنسیت جنیین

| مشاهده متن کامل بحث + 3835 بازدید | 283 پست
هی خواهر به شوهر منم میگن تا وقتی دختر نداری نمیدونی بچه چیه...دختر حال باباشو خوب می‌کنه .دختر دلسو ...

عزیزم دختر ک‌واقعا خوبه 

متقابلا پسر هم خوبه 

دخترام اینقدر دور شوهرم هستن و‌اینقدر از سر و‌کولش بالا میرن ک‌میگه من اصلا پسر نمیخام یه تار‌مواینا رو‌ب صدتا پسر نمیدم 

ولی من میگم من پسر میخام دخترا بچه تو‌هستن همش دور توئن 

پسر بچه مادره من انگار بچه ندارم اونم ب شوخی میگه اره از همین حسودیت میشه 😅

ولی خب حقیقت همینه دخترا باباین و‌پسرا مامانی 

الهی خدا ب هر کی اولاد میده سالم و‌سلامت باشه دخترای ما و‌پسرای شما هم سالم و سلامت باشن و خدا برامون حفظشون 

اما امان از دل مامانی ک‌خدا بهش پسر نداده 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق دختر بودم ان تی گفت دختر ی عالمه خرید کردم انومالی شد پسر افسرده شدم ولی الان دنیام همه کسم پسرمه

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
2728
حیف من آنومالی نشد برم....تاریخش هم گذشت...حالا موندم جنسیت چیه...البته اطرافیانم بیشتر بهم استرس وا ...

سلام

ان تی چند هفته ست؟

آنومالی چند هفته ست؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
انشالله همگی بسلامتی زایمان کنید.من ۲۰ تاریخ سز دارم.فقط امیدوارم اورژانسی نشم.چون یه نموره شبها درد ...

منم بیستم تاریخ سزارین دارم 

دعا میکنم برا شما هم راحت باشه و بچه سالم و سلامت

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...
2738
اخی عزیزدلم  کاش خدا مصلحت با خاسته دلمون یکی بود و دل خودمون و‌بچه هامون شاد میشد  خیلی ...

باور میکنی هنوز واسش اسم انتخاب نکردم...هنوز امیدوارم سنو اشتباه کرده باشه و من همون اسم محمد و واسش بذارم...البته دیگه ناراحت نیستم.ریلکسم.خرید دخترونه هم واسش کردم..بهش وابسته هم شدم...ولی دخترم میگه شاید دستگاهشون خراب باشه...توی دلم بهش میخندم ولی میگم انشالله...دلسوزی اطرافیان هم شروع شده که فقیر سومین هم بچش دختره..اگه چیزی احتیاج داری بگو و از این حرفا.....اینقدر بدم میاد از این دلسوزیهای  اعصاب خورد کن..

باور میکنی هنوز واسش اسم انتخاب نکردم...هنوز امیدوارم سنو اشتباه کرده باشه و من همون اسم محمد و واسش ...

عزیزم‌توکل بخدا 

چی بگم ک فقط باید راضی باشیم ب مصلحت خدا 

خدا خودش دلمون و‌قلبمون اروم کنه

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2706