2410
2553
عنوان

بلاک یا....

136 بازدید | 15 پست

بلاک با بی تفاوت بودن؛قضیه این است...😂

سلام...

من با یکی دوسال تقریبا دوست بودم  و همو دوست داشتیم،سر یه موضوعی دعوامون شد و کات کردیم(خیانت😑)،راستش خودمم از دست کاراش خسته شدم و قهر و اشتی زیاد داشتیم  ولی دیگه کشش آشتیو ندارم و از لحاظ منطقیم عقلم قبولش نداره ولی دله دیگه...دلم حرف حالیش نیست😶

من به اون طرف گفتم بلاکم کنه گفت باشه ولی نکرده...

حالا من میخوام کاملا از رندگیم حذفش کنم و یه زندگی جدید و حتی اگه یه ادم خوبی بود با اون اشنا شم...کلا حذفش کنم از فکر و قلب و زندگیم.

بنظرتون لازمه بلاگش کنم از همه فضای مجازیم یا نه بزارم بمونه و ببینه بدون اونم خوشم و حرص بخوره،اخه اون همش استوریامو اولین نفر سین میکنه و منم اصلا از کاتمون ناراحت نیستم و استوریای شاد و حس خوب و انرژی مثبت میزارم☺

نظر شما چیه؟بنظرتون بلاک کنم یا بمونه؟

ممنون از توجهتون😚😚

با خدا باش و پادشاهی کن♡من لایق بهترین ها هستم و بهترین ها هم نصیبم میشه😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بلاک کن از شرش خلاص شو باو

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂

من شرایط مشابه تورو داشتم😔اون میگفت باید بلاک‌کنمش بره 

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

خط تو عوض کن تا نکنی کات کامل نمیشه

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2714
باید کلا دلیت اکانت میکردی عزیز دلم    وگرنه رابطه تموم شده نیست وقتی هر استوری همو میبینی ...

بلاکش کردم کلا از همه جا

باید کلا دلیت اکانت میکردی عزیز دلم    وگرنه رابطه تموم شده نیست وقتی هر استوری همو میبینی ...

ولش کن کیه دیلیت اکانت کنه😂😂

2706