2737
2734
عنوان

تورو خدا بیاین همگی کمک😭😭😭😭

381 بازدید | 41 پست
  • بفرمایید۱۷:۲۳
  • من ی سال پیش عاشق پسری شدم از فامیل های دور که خیلی دوسش داشتم ایشون هم بهم میگفت من دوستت دارم ما رابطه تلفنی داشتیم و چندین بار با هم رفتیم بیرون ایشون پدر نداشتن و با خواهر و مادرشون زندگی میکردن شغلش فیلمبردار مجالس خونه و ماشین هم که از باباش بود دست این بود اما به نام مادرش اما چون چندین بار بهم توهین کرده بود و قبلا مشروب میخورد و تتو داشت دستش خانوادم قبول نکردن الان دو ماهه ازدواج کردم نامزدم باخدا و مظلومه اما دوسش ندارم الان هم اون پسره زنگ زده میگه از این جدا شو من میام خاستگاریت به نظرتون چکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پناه بر خدااا

کسی که نامزدی میکنه دیگه دودل بودنش سر اولی و دومی چیه؟

اون پسره هم غلط کرده زنگ میزنه

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2738

ببخشید باکمتل احترام بیخود کرده اگه شمارو دوست داشت براتون میجنگید و بهتون میرسید گناه نامزدبیچارت چیه که بین شما قربانی بشه وزندگیش تباه بشه ازاول درست فکراتو میکردی الانم هیچ تضمینی نیست که جداشدب ی باهات ازدواج کنه

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
ببخشید باکمتل احترام بیخود کرده اگه شمارو دوست داشت براتون میجنگید و بهتون میرسید گناه نامزدبیچارت چ ...

اره منم همینو بهش گفتم میگه خب فکر نمیکردم از سرلجبازی بری ازدواج کنی 

خودت تاپیک قبلیت گفتی نامزدم مظلومه پس گناه داره مجبوری با آدم بدهن زندگی کنی اینو بدون امروز تور از ...

اره بیچاره حتی وقتی بهش گفتم من کسی دیگه رو میخاستم هیچی نگفت گریه کرد 

2706