2733
2734
من عادت کردم بهشون ...اینا اکثرا وضعشون فقط ی کم از ما بهتره ...معمولا زندگی معمولی ندارن ....بعد تو ...

ولی همین عکسا کافی بود تا من دپرس شم،به اونا حسودیم نشد به اینکه چرا خودم لوندی و خوش تیپی اونارو ندارم حسرت خوردم

یاد خدا =خوشبختی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همه میگن تظاهر هست ؟ چرا من باور نمیکنم 

منم باور نمیکنم یعنی چی مگه میشه طرف فقیر باشه بعد یکسره از خونه و زندگیش استوری بذاره و تیپای انچنانی بزنه و ... نه امکان نداره تظاهر باشه اونا فقط از ناراحتیاشون نمیگن

بزغاله ها وقتی ناراحتن صداشون بزغالود میشه  تو اگه بیل گیتس بودی باغچه خودتو بیل میگیتسیدی😏🖖
چرا همه میگن تظاهر هست ؟ چرا من باور نمیکنم 

چون واقعا تظاهره مثالش خیلی سلبریتی ها که یجور بودن مثه این عاشق و معشوقا بعد گندشون در اومد یه نمونه جدیدش محسن افشانی اووه اولش چقد فلان و بهمان بودن و خارج عکس میگرفتن و عکس زنشو نشون نمیداد از حسادت حالا میخان جدا شن زنش مصاحبه کرده که منو مادرمو زده تهدیدم کرده اگه ۵ میلیارد ندی عکساتو پخش میکنم و تقاضای طلاق داده چند ماهه .. از اینا خییییییلی زیادن 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2728

نرو وقتی اینجور تاثیر منفی میزاره بعدشم اینا بیشترش فیلم وسیا بازیه برا پول دراوردن بعدشم عزیزم میگی شوهرم اینا رو ببینه میگه این چیه بیخود کرده اینا همش پروتزه کار نداره به شوهرت بگو پول بده توام برو پروتز کن میشی مثل همونا

2738
منم باور نمیکنم یعنی چی مگه میشه طرف فقیر باشه بعد یکسره از خونه و زندگیش استوری بذاره و تیپای انچنا ...

یکسری هاشون خوبه وضعشون ولی خیلیاشونم خونه و ماشین لاکچری رو کرایه میکنن تا اون حدی که وانمود میکنن وضعشون خوب نیس 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2706