2733
2734

پسرم نه ماهش.تا وقتی خوابه خوبه ولی ب کارام نمیتونم برسم مثلاظرف بشورم بیدار میشه ولی وقتی بیدار بشه اصلا نمیتونم ب کارام برسم.نه میشینه نه دراز میکشه‌.میذارمش زمین فقط جیغ میکشه تا نشینم پیشش آروم نمیشه.چیکارش کنم؟از زندگی افتادم هیچ کاری نمیتونم بکنم.همش در حال غر زدن و گریه کردنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببندش ب خودت با چادر کاراتم بکن 😁

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2731

اسباب بازی دوست داره کلی بذار جلو دستش 

البته بچه ها همینن تا چهار دست و پا بیفتن 

دوتا دارم هر دوتاش هم همینطور بودن راه افتادن بهتر شدن

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2738

دخترمنم ۸ماهشه اینجوریه

دلم طوفانیست و چشمانم بارانی...چیست چاره کار در این پهنه خاکی... آشوبی به پاست در این سینه ی پر درد و غم...که نتوان گفت ب هر بنی آدم...کاش میشد این احساس را آشکار کرد...کاش میشد این طوفان را آرام کرد🍃

بزارش تو روروئک باخودت ببرش اشپزخونه باهاش حرف بزن کاراتو انجام بده یا تلویزیونو روشن کن براش اهنگ بزار حواسشو پرت کن پسره منم تا خوابه پشه تو هوا تکون بخوره بیدار میشه 😥من میزارمش رو پام بعد بیدار میشه تند تند کارامو میرسم 

زندگی دقیقا از همونجایی شروع میشه که یه نفر میخنده وخنده ی اون با دیگران فرق داره
پسر منم همینجور بود الان دوسالشه یخورده بهتر شده

اوووه حالا حالا اسیریم پس

دلم طوفانیست و چشمانم بارانی...چیست چاره کار در این پهنه خاکی... آشوبی به پاست در این سینه ی پر درد و غم...که نتوان گفت ب هر بنی آدم...کاش میشد این احساس را آشکار کرد...کاش میشد این طوفان را آرام کرد🍃
اخ عزیزم پسر من دوسال و نیمشه و هنوز همین عادتش رو داره تمام روشای روان شناسی و علمی رو هم براش امتح ...

از اینده میترسممم

2706