2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

رژیمش خوبه؟ ماکارانی و برنج و نان ک نمیشه خورد😐

من میخوام رژیم لیمومی رو بگیرم خیلی خوبه محدودت نمیکنه و طبعتو درست مکنه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
برای چ مدت میخواین بگیرین؟؟میتونین این رژیمو برای همیشه سبک زندگیتون قرار بدین؟؟

نه اصلا این یه رژیمه که فقط برای کوتاه مدت مجازه من خودم باهاش مخالفم یعنی چی که کلی چربی به بدنت برسونی هر چیزی نرمال نباشه ضررش بیشتره اگه میخواین وزن کم کنین کالری شماری و ورزش بهترین راهه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2714
من هیجی باهلش تو دو هفته کم نکردم پس چرا 😭😭

دوره اش ک 21 روزه هست

بصبر تا اخر دوره

از ممنوعات ک نخوردی؟ از وعده هات خودت کم نکردی؟ پیاده رویتو درست انجام دادی؟

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
نه اصلا این یه رژیمه که فقط برای کوتاه مدت مجازه من خودم باهاش مخالفم یعنی چی که کلی چربی به بدنت بر ...

بنظر اکثر دانشمندای تغذیه رژیمی ک نتونی برای بلند مدت حفظش کنی رژیم تهاجمی حساب میشه و برای بدن ضرر داره حتی کالری شماری اگه از ی حدی فراتر بره باعث آسیب متابولیکی میشه و تهاجمی حساب میشه

اره همه چی رو انجام  دادم ، امروز ول کردمنش دیگه

ن ادامه بده

بدنت داره عادت مکنه با این روش جلو بره

چقدر اضافه داری؟

من 20 ک

بعد زایمان ترکیدم😐

2706