2737
2734
یادم نیست قدش رو  ولی یادمه خانواده خیلی نگران قدش بودن. منتها بعد پریود شدن هم قد کشید. آهسته ...

ببخشید چند سالگی پری شد یادته یا چند سالگی سینش جوانه زد

قد پدرمادرشو میدونی چنده 

من احتمالا متخصص غدد ببرمش به نظرم الان زوده واسه شروع بلوغ 

ببخشید استارترعزیز میشه الان ازوضعیت دخترتون بگین دکتربردین چی شد دخترمنم بهمن نود هستش کمی داشت سینه درمیاورد بااینکه سن استخوانیش هفت سال نشان دادو سونومشکلی نداشت ولی دکترآمپول نوشت الان دوبارزدم فعلامنم خیلی نگران بودم وهستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید استارترعزیز میشه الان ازوضعیت دخترتون بگین دکتربردین چی شد دخترمنم بهمن نود هستش کمی داشت سین ...

سلام  دختر منم دقیقا همین مشکل داره متولد بهمن ۹۱ از ۶ ماه پیش علامت بلوع داشت ۲ ماه پیش سینه ش جونه زد دکتر فعلا امپول نداده تا مرداد دوباره چکاب دوباره بشه‌‌‌  دختر شما بعد امپول رشد داشته  تاثیر داشته تو رشد سینه ش ممنون جواب بدین منم مث خودتون خیلی نگرانم 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
2731
الان ۹ سال و ۵ماهشه قدش ۱۴۰

ممنون عزیزم... دختر منم ۶ ماه زیر نظر دکتر ولی دکترش سخت امپول مینویسه میگه باید حتما صبر کرد تا جهش رشد و روند بزرگ شدن سینه و بلوغ ش چک بشه بعد امپول میدم دخترم یهو از عید تا الان ۳ سانت قد کشیده و ۱ کیلو وزن گرفته و رشد سینه هاش حس میکنم بیشتر ولی باید صبر کنم تا مرداد ویزیت بعدی ...ترس اینکه بعد امپول قد نکشه داشتم ک خدا دو شور دختر شما انگار بعد امپول باز رشد قدش طبیعی  دختر من ۸ سالگی ۱۲۹ قدش بود الان ۸ سال و ۴ ماهش قدش شده ۱۳۳ ب نظرم خیلی زیاد شده جهش بلوغ باشه😟

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
2738