2733
2734
عنوان

وسایل منزل بعد از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1854 بازدید | 31 پست
من خواهرشوهرم سه سال پبش طلاق گرفت دادگاه گفت باید یک میلیون نیم به همسرت بدی تا اجاره بده که جهازتو ...

وا چرا 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

استارتر یک‌وقتی که میدونید دامادتون خونه نیست برید جهازتون رو جمع کنید ببریدبدون اجازه اش وگرنه باید پولم بهش بدین تا بزاره جهازو ببرین تازه باید ثابت کنید این جهازو شما خریدین!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون سیاهه دست نوشت اینا نداشتن 

اهان حالا چی شد جهازش رو پس گرفت 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728
استارتر یک‌وقتی که میدونید دامادتون خونه نیست برید جهازتون رو جمع کنید ببریدبدون اجازه اش وگرنه باید ...

خب میتونه شکایک کنه اگه بتونه ثابت کنه برای خواهر اسی خیلی بد میشه ممکنه حتی بگه مثلا من پول و طلا داشتم اونارم برداشتن 

خب میتونه شکایک کنه اگه بتونه ثابت کنه برای خواهر اسی خیلی بد میشه ممکنه حتی بگه مثلا من پول و طلا د ...

باید ثابت کنه که ثابت کردنش سخته همینطورکه اینا نمیتونن ثابت کنن که جهاز خودشون خریدن اونم نمیتونه ادعایی کنه مگه اینکه خونه اشون دوربین داشته باشه

اره گرفت ولی دوسال بعد طلاق دوباره رجوع کردن الان یکساله باهمند باز 😐

یعنی دوباره ازدواج کردن اصلا چرا طلاق گرفته وقتی دوسش داشته 

2738
باید ثابت کنه که ثابت کردنش سخته همینطورکه اینا نمیتونن ثابت کنن که جهاز خودشون خریدن اونم نمیتونه ا ...

اصلا دوربینم نداشته باشه کافیه یکی از همسایه ها اینا رو موقع بردن وسایل ببینه اونوقت همه چی به نفع شوهر خواهر اسی میشه 

یعنی دوباره ازدواج کردن اصلا چرا طلاق گرفته وقتی دوسش داشته 

اره مجدد ازدواج کردن

شوهربهش خیانت کرد ولی یهو بعد ازدوسال به ماخبردادن خواهرشوهرم باهاش مجدد رابطه برقرارکرده میخواد برگرده 

اگه مرد خریده باشه فاکتورشم مال اقا باشه خانوم برداره ببره چی؟

یا باید پس بده یا از مبلغ مهر کم میکنن

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

ما سیاهه نکردیم یعنی دامادمون از بس آدم گوهی بود دیگه ما هم حوصلشونو نداشتیم ولشون کردیم .

الآنم خواهرم با وکیلش حرف زده وکیل گفت لیست رو بیاری و چند نفر اون رو امضا کرده باشن کارت حل میشه کلا وسایل،طلا،مهریه،نفقه،همه حق زنه .

حالا گفتم بپرسم ببینم واقعا اینطوریه میشه پس گرفت .

فاکتور هاشو هم داریم ولی سیاهه نکردیم خواهرم گفت که ی برگه نوشته داده به دامادمون گفته امضا کن دامادمونم گفته برومگه ما میخایم طلاق بگیریم که ازین کارا کنیم .

قابل توجه عزیزانی که گول نخورن از همون اول خوب محکم کاری کنین چون خرشون که از پل بگذره همچی فراموششون میشه سگ میشن برات حق خودتم بخودت نمیدن دیگه .

دوستانی که دنبال شغل اینترنتی هستن به آیدی من پیام بدید در خدمتم. Estkhdami81@
2706