2733
2734
عنوان

وسایل منزل بعد از طلاق

1854 بازدید | 31 پست

سلام ببخشید خواهر من الان با شوهرش قهره و مهریشو اجرا گذاشته وکیل گرفته. برای گرفتن وسایل خونه باید چیکار کنه مثلا لیست وسایلش رو بنویسه و چند نفر اون رو امضا کنند آیا وسایل رو میشه پس گرفت ؟

دادگاه وسایل رو به زن میده چجوریع ؟

دوستانی که دنبال شغل اینترنتی هستن به آیدی من پیام بدید در خدمتم. Estkhdami81@

مگه جهیزیش نیست؟

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما موقع عروسی از داماد امضامیگریم بعدجهیزیه رو تحویلش میدیم

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2728

اگه مرد خریده باشه میبره اگه زن خریده باشه یا با عنوان شیر بها باشه زن میبره

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

یا باید موقع رفتن خونه اش یه لیست میندشتین داماد امضا میکرد که وسیله ها ایناس. 

یا کاغذ خرید اونارو باید داشته باشین. مورد دیگه به ذهنم نمیرسه. از همون وکیله بپرسین. 

یه خانم مستقل و قوی 
2738

ما رسم داریم اون زمان که میخان عروسی کنن لیست جهازو کامل مینویسن داماد و چند نفر دیگه امضا میکنن خدای نکرده برا همچین مواقعی 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

اگه فاکتور وسایلاشو داشته باشین یا سیاهه ای ک خانواده داماد یا خود داماد امضا کرده باشه کار راحتتره نمیتونه ادعایی کنه

باید شکایت استرداد جهیزیه کنید اگه اجازه نمیده همینطوری ببرید

خداوندا ! پاهایم سست است. رمق ندارد. جرأت عبور از پلی که از جهنّم عبور می کند، ندارد. من در پل عادی هم پاهایم می‌لرزد، وای بر من و صراط تو که از مو نازک تر است و از شمشیر بُرنده تر؛ اما یک امیدی به من نوید می دهد که ممکن است نلرزم، ممکن است نجات پیدا کنم. من با این پاها در حَرَمت پا گذارده ام و دورِ خانه ات چرخیده ام و در حرم اولیائت در بین الحرمین حسین و عباست آنها را برهنه دواندم و این پاها را در سنگرهای طولانی، خمیده جمع کردم و در دفاع از دینت دویدم، جهیدم، خزیدم، گریستم، خندیدم و خنداندم و گریستم و گریاندم؛ افتادم و بلند شدم. امید دارم آن جهیدن ها و خزیدن ها و به حُرمت آن حریم ها، آنها را ببخشی. خداوندا ! سر من، عقل من، لب من، شامّه من، گوش من، قلب من، همه اعضا و جوارحم در همین امید به سر می برند؛ یا ارحم الراحمین! مرا بپذیر؛ پاکیزه بپذیر؛ آن چنان بپذیر که شایسته دیدارت شوم. جز دیدار تو را نمی‌خواهم، بهشت من جوار توست، یا الله!       بخشی از وصیت نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی 😭         خوشا راهی ک پایانش تو باشی....

لیست جهزیه که موقع تحویل داماد امضا کرده رو میبره دادگاه ، دادگاه حکم میده ، میره وسایلش رو میاره

اگه چیزی کم شده باشه ، باید بخره

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

ما قبل اینکه عروس بره خونه شوهر یه سیاهه از وسایل مینویسیمداماد و خانواده داماد امضا میکنن اگه اون رو داشته باشید میتونید بگیرید 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706