2726
عنوان

حالم بده😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 79 پست
آره دقیقا یه روز که حسش هست برق میندازم همه جا رو،وقتی حسه می‌ره به زور یه جارو میزنم.نمیدونم فازم چ ...

منم دقیقا همینطورم...

دیروز تا شب مثل تراکتور کار کردم... امروز حال ندارم به زور یه غذا درست کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه عشق توی زندگیت باشه همه این کار ها رو میکنی

یعنی میگی زندگیمو دوست ندارم؟!!

البته هرازگاهی دلم میخواد واسه چند روزم که شده یه استراحت به خودم بدم و دور باشم از فضای زندگی متاهلی،ولی در کل شوهرمو دوست دارم.فقط بیماری گشادیسم شدید دارم.

یعنی میگی زندگیمو دوست ندارم؟!! البته هرازگاهی دلم میخواد واسه چند روزم که شده یه استراحت به خودم ب ...

کالیبرت مشکل داره😂😂 اگه یکی دوبار خوب غذا درست کنی و ببینی شوهرت چقد کیف میکنه از خوردنش بعد خودتم آشپزی رو دوست میداری... من کلا آشپزی بلد نبودم اولین بار که خونه خودم غذا درست کردم کاملا اتفاقی خوب دراومد شوهرم خیلی خوشش اومد منم از اون ب بعد تمام سعیم رو میکنم که بهترین غذا رو درست کنم 

تو نخ ما نباش گره میخوری
2728
عزیزم زن و مرد هر دو انسانن. توی قران همیشه تاکید شده جایگاهشون یکیه.پیامبر زمانی که عرب ها دختراشون ...

عزیزم خیلی ممنون که برام وقت گذاشتی 😍🙏،

ولی راستشو بخوای من شاغل نیستم شایدم یه دلیل اینکه اینقدر روی خودم زومم همین بیکاری باشه،متاسفانه آدمی هستم که اصلا خوبی هامو نمی بینم وفقط روی بدیهام زومم،نعمت هام نمی‌بینم و فقط مشغول مقایسه خودم با بقیه هستم😞😞.شاید دلیل اعتمادبه نفس پایینم همین باشه.یکی از دلایلی که از خودم بدم میاد ویدیو هایی هست ک تو یوتیوب می بینم چه اونایی که به پوستشون میرسن،چه اونایی که به تمیزی خونشون،چه اونایی که آشپزی خفن دارن.چون شبیه اونا نیستم خودمو سرزنش میکنم همیشه

منم دقیقا همینطورم... دیروز تا شب مثل تراکتور کار کردم... امروز حال ندارم به زور یه غذا درست کردم

من وقتی شوهرم نیست اصلا حوصله غذا درست کردن ندارم.چقدر بده واقعا،برای خودم متاسفم 😞😞

چرا باید طلاقت بده مگه زن وظیفشهذکارای خونه رو انجام بده؟ اگه انجام میده لطفه

اره دیگه پس کی قراره انجام بده . لابد مردا هم وظیفشون نیس برن سرکار از سر لطفه فقط

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
کالیبرت مشکل داره😂😂 اگه یکی دوبار خوب غذا درست کنی و ببینی شوهرت چقد کیف میکنه از خوردنش بعد خودتم ...

غذاهای معمول رو خوب میپزم البته به لطف غرغرهای شوهرم در طول زمان به این حد از توانایی رسیدم وگرنه تخم مرغم یاد نداشتم بپزم😅😅،ولی دلم میخواد غذاهای متنوع بپزم اما فقط درحد رویا هست،و چون بهش زیاد فکرمیکنم ناخوداگاهم هی هشدار میده بهم که تنوع نداری پس به درد نمیخوری.

در مورد تمیزکاری هم همینطور،یه روز خوب یه روز خراب، دلم میخواد همیشه توی یه حالت خوب بمونم نه اینکه یه روز خراب یه روز خوب

غذاهای معمول رو خوب میپزم البته به لطف غرغرهای شوهرم در طول زمان به این حد از توانایی رسیدم وگرنه تخ ...

چند وقت کاراتو منظم بکنی ملکه ذهنت میشه که همیشه فلان ساعت موقع فلان کاره

تو نخ ما نباش گره میخوری
حالا من برعکسم... سعی میکنم تا نیستش همه کارها را بکنم که وقتی اومد اگه خواستیم بریم جایی

همیشه دلم میخواد اینجوری باشم،اما حیف....

راستی وعده هایی که شوهرت خونه نیست تنهایی براخودت غذادرست میکنی؟؟

2706