2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی ببخشید بی اجازه وارد شد .  یه سوال داشتم 

حرم بازه؟  دلمون لک زده برا حرم اگه شده حتی در حد یه زیارتنامه خوندن 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2728
خود ضریح بستس فقط داخل حیاط میزارن بخدا دلم واس ضریح تنگ شده

حیف شد  درطول سال چندبار برای زیارت به قم میامدیم امسال خیلی دلمون میخواد خدا این ویروس لعنتی رو هرچه زودتر ازبین ببره 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

شوهرم میگه این ویروس بیشترین ضررو به مسلمونا بخصوص شیعه ها رسونده

من ،همسرم نجاره،سولی داشتی بگوبپرسم

مرسی عزیزم میخوام بدونم واقعا قم ارزون تره ما تا قم سه ساعت فاصله داریم میخوام اگه ارزون تره بیام جا کفشی اینه کنسول سرویس خوبی و میز تلوزیون بخرم اما اگه تفاوتی نداره الکی این همه راه نیام

مرسی عزیزم میخوام بدونم واقعا قم ارزون تره ما تا قم سه ساعت فاصله داریم میخوام اگه ارزون تره بیام جا ...

والا اینجا تولیدی زیاده ولی من قیمتای قم و تهران رو که نمی‌دونم  یه جوری شمارتون رو بهم برسون تو واتساپ عکس و قیمت برات بفرستم,از همسرم میپرسم میفرستم