2726
پس از کجا فهمید باید تست بده؟

بابام گرفت بعد تو خونه خواهرو برادر و مادرمم گرفتن ازشون تست گرفتن که مطمئن شن داداشم هیچ علائمی نداشت دکترا میگفتن ممکنه نگرفته باشه ولی تستش مثبت شد

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍
امان!  من تا تصمیم گرفتم برم دندونپزشکی کرونا توی شهر ما از آمار روزی 20 تا رسید 300 تا و 9 بر ...

منم زندگی و انتخاب کردم🤦‍♀️

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا همون چیزی ک روزای اول گفتن...یکی از کارخانه هاشون یکی از گازاش پراکنده شد تو هوا و نتونستن جلو ...

یعنی چی؟؟

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728
یعنی چی؟؟

شنیدم یه گازی مثل گازهای پتروشیمی  که باید تو محفظه باشه و هیچوقت ازاد نشه اما یکی از گازها ازاد شده و همه جارو الوده کرده...همه کرونا دارن اما بسته به نوع بدن هرکسی یجور داره خودشو نشون میده...

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
بخدا منم بیرون نرفتم ولی دوروزه گلوم میسوزه بعضی موقعها هم سردم میشه خیلی میترسم😢

منم 

دو روزه گلو درد دارم شدید

سردمم هست

یعنی کرونا دارم؟

فقط این دوتا علایم رو دارم

رز قرمز سابق💖
شنیدم یه گازی مثل گازهای پتروشیمی  که باید تو محفظه باشه و هیچوقت ازاد نشه اما یکی از گازها ازا ...

وای یعنی کرونا همین گازه ک ازاد شده؟قشنگ احساس میکنم اخر دنیاییم😭کاش حداقل ماشین مورد علاقه مو بخرم بعد بمیرم😂

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
ای وای منم چند روزه رفتم عکس دندون گرفتم ، همش استرس دارم

چاره ای نیست ولی 

باید بریم

هرچی شرایط بدتر بشه دیگه اصلا نمیتونیم بریم

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
وای یعنی کرونا همین گازه ک ازاد شده؟قشنگ احساس میکنم اخر دنیاییم😭کاش حداقل ماشین مورد علاقه مو بخرم ...

وای جقد خندیدم  چی بگم والا هرروز یچی میگن

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
منم  دو روزه گلو درد دارم شدید سردمم هست یعنی کرونا دارم؟ فقط این دوتا علایم رو دارم

منم این علائم و دارم،امروز بدن درد و سردرد و کوفتگی و خستگی هم اضافه شد به گلو درد

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
وای جقد خندیدم    چی بگم والا هرروز یچی میگن

بخدا راست میگم من از کرونا نمیرم از دغدغه ماشین می میرم🤣از بس ب همه التماس دعا گفتم خسته شدم فکر کنم ماشین بخرم کل سایت رو خبردار کنم😁

2706