2733
2734

خدارو هزاران بار شکرمیکنم که منم باوجود این بیماری مادرشدم

اول از همه بگم که من ۲سال وچندماه هست که اقدام به بارداری کردم ولی متاسفانه جواب نمیگرفتم

تااینکه در مرحله آخر دکتر بهم کلومفین داد و۱۰تاhmgو۲تاhcgمصرف کردم ولی من نزدیک به دوسال بود که این داروهارو مصرف میکردم ولی به نظر خودم علت اصلی بارداری من این نکات بود

۱_ایمان خودمو قوی کردم و حاجتمو فقط فقط از خدا خواستم و ائمه علی الخصوص فاطمه زهرا و فرزندانشونو واسطه قرار دادم.

۲_من کلا آدم استرسی هستم وسر چیزهای کوچیک وبزرگ استرس میگیرم ولی اینماه استرس نداشتم یعنی باخودم فکر نمیکردم که حالا اگه نشد چی میشه کلا خودمو زده بودم به بیخیالی(شدشد،نشدنشد ولش کن😁)

۳_پیاده روی ،روی من خیلی تاثیر داشت من شده بود که باشگاه هم میرفتم ولی اثری که پیاده روی داشت باشگاه بااون تمرین های سختش نداشت

۴_سعی کردم وزن کم کنم وتا میشد از خوردن اضافی دوری میکردم 

۵_زمان آزادسازی فولیکول اصلا خوراکی های سرد نمیخوردم وبدنمو متعادل میکردم یعنی نه گرمی زیاد میخوردم نه سردی

۶_ایمان داشتم به خدا و از ته دلم مطمئن بودم که حاجتمو میگیرم همیشه میگن اگه میخوای آرزوهات به واقعیت تبدیل بشه جوری فکرکن ورفتارکن که انگار اتفاق افتاده

پلی کیستیک نازایی نمیاره اگه زود به فکر درمانش باشیم فقط یکم دیر تر مامان میشیم😘

خدایاشکرت که هواموداری  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

خدا را شکر که مادر شدی. 

منم مثل تو پلی کیستیک بودم و سخت باردار شدم. 

با مورد 2، که نوشتی شدیداااااااااااا موافقم

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

منم بعد ۲سال باردار شدم 

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
2706