2733
2734

سر خود برای چی بخوری. برو دکتر ببین چی میده.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر قرصی در کنار سوداش،کلی هم عوارض داره،که فقط دکتر میدونه،پس بهتره سرخود مصرف نشن،مثلا استامینومن همه میگیم برای سردرد ومسکن ولی همون عوارص داره،دیگه تشخیص اینکه کدومش زورش میچربه برای فرد موردنطر‌ با پزشکه

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2738

من تنبلی داشتم می خوردم بدتر گشنم میشد 

الان دیگ نمیخورم شمام سر خود نخور خدایی نکرده چیزی نیشه ها

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
بله، دکتر برای قندم بهم داده ولی ب شدت فشارم رو پایین میاره ۱۱کیلو کم کردم

روزی چند تا خوردید

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
2706