2737
2734
حسودای پلاستیکی ریپلای نکنن😌😌😒 اونم ملافمه تازه بیدار شدم هنوز جمع نکردم😲😒

عه ما که تو یه جا زندگی میکنیم 😎😎بابا همسایه بیا بیرون جلو درم کارت دارم😀😀😀

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو اینستا پیجای دکور ایرانی دارم خیلی خوبن یکیش هست هرشب عکسای ی خونه رو میزاره اشکالاتشو توضیح میده

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

من عقدم دعاونیدزودترجهیزیم جوربشه میام ازهمه جای خونم عکس میزارم براتون😍

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
2731
عزیزم زیبایی خونه به متراژش نیست که به سلیقه ی صاحب خونس     اتفاقا خونه های کوچیک هم زیب ...

اخه نقشه ی خونم جالب نیست سالنو آشپزخونه کوچیک اتاق خواب بزرگ، هرکاری کردم نمیشه درست چید، وسایلمم زیاده

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
2738
2706