2737
2734
عنوان

واقعا همچین چیزی امکان داره؟

425 بازدید | 18 پست

سلام خانما آیا میشه یه نفر سه تا بی بی چک بذاره مثبت شه، آزمایش خونش هم مثبت شه با بتای۱۰۰ بعد ۲۳ روز بره سونو گرافی دکتر بگه هیچی وجود نداره! ینی سونو چیزی نشون نده و بگه باردار نیستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله 

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
مگه میشه؟؟؟؟  اینایی که میگن بارداری پوچ چطوریه؟

اون ساک حاملگی تشکیل میشه اما جنین تشکیل نمیشه ینی قلب نداره درواقع

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
2738
چی هست ؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدین لطفا چون این جریان مال دوستمه و من هنو تازه متاهل شدم

سقط جنین زودهنگام، بارداری شیمیایی نامیده می‌شود، زیرا در زمانی رخ می‌دهد که فقط آزمایش شیمیایی می‌تواند بارداری را تشخیص دهد و سونوگرافی موفق به تایید بارداری نمی‌ شود. در هفته‌ های نخستین بارداری فقط آزمایشات شیمیایی است که می‌ تواند بارداری را تایید کند.

بارداری شیمیایی یا حاملگی شیمیایی می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد، که دلایل مهم بارداری شیمیایی عبارتند از : 

• ناهنجاری های رحمی
  • اختلالات کروموزومی جنین
  • فیبروئیدها یا فیبروم رحم   (توده‌ های خوش‌خیم)
  • کمبود هورمونی
  • رحم برای جایگزینی تخمک شرایط مناسبی ندارد 
  • تخمک آسیب دیده
چی هست ؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدین لطفا چون این جریان مال دوستمه و من هنو تازه متاهل شدم

اسی جان

اگع اجازع بدی میخام لینک تاپیکمو بزارم بچها بیان بهم اهنگ معرفی کنن... اجازع میدی؟؟

ݕِہ خَݩڋِ ـہ هآݥ ݩِڴآـہ ݩَڪُݩ🙄                                     ڔَڋ ڱُݦ ڪُݩيِہ😒🖤
2706