2733
2734

بچه ها‌ من و شوهرم خیلی رعایت میکنیم بخدا

هیچ جا نرفتیم مغازه و میوه فروشی و نونوایی هم ماسک و بعدش هم کل لباسامونو عوض میکنیم و همه چیزو ضدعفونی. بخدا بیشتر از یه میلیون خرج الکل و ماسک و دستکش کردیم جوری که همه مسخرمون میکردن دیگه

امشب شوهرم شبکار بود ظهر اومدیم خونه بابام

حالا بعد ناهار تو اتاق صدام زده میگه حالم خوب نیس بریم خونه خودمون. میگم چته مگه؟ میگه چندروزه نفسم یکم سخت بالا میاد و بی حالم😭😭

عزیزم ببخشید شوهر من جمعه تب خفیف داشتو سرفه و یکممم بیحال بود، تبش 37،6 بود

رفت دکتر گفته انفولانزا داری، ولی گفته برا اطمینان سی تی ریه هم بده، سی تی داده نرمال بوده، ولی ازمایش نداده 

الان خوبه ولی میگه حس بویاییش یکم ضعیفه ولی چشاییش فکر کنم خوبه 

ممکنه کرونا باشه؟ میشه سی تی نرمال باشه ولی کرونا داشته باشی؟ 

من خیلی میترسم، خودمم ته حلقم یه جوریه مثل سرما خوردگی و دماغمم بالاش یه جوریه و یکمم بی حوصله بودم عین کسی ک تب داره ولی تب ندارم دمای بدنم نرماله 

گوشامم یکم گرفته و یهو یه جایی از بدنم درد میگیره میشه منم ازش انفولانزا گرفته باشم؟ 

دخترمم میگه دماغش یه جوریه خیلی میترسم برا بچم، فکر میمردم تب داره ولی نرمال بود

ب نظرت ما چمون شده؟ 

میخام بعدظهر برم دکتر 

به سی تی ک شوهرم داده میتونیم اعتماد کنیم؟ یا شاید داره ولی سی تی نشون نداده؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دور و برم هرکی بیشتر رعایت میکرد دقیقن همون گرفت😑 بعد اونی ک همش مهمونی و عروسی بود راست راست جلوم راه میره شده آینه دق

ولی شوهر شما ایشالا که نگرفته نگران نباش

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2738
عزیزم ببخشید شوهر من جمعه تب خفیف داشتو سرفه و یکممم بیحال بود، تبش 37،6 بود رفت دکتر گفته انفولانز ...

اینو از صفحه ی اینستا پزشک بخش کرونا گذاشته بودن توی گروه خانواده مون 

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
عزیزم ببخشید شوهر من جمعه تب خفیف داشتو سرفه و یکممم بیحال بود، تبش 37،6 بود رفت دکتر گفته انفولانز ...

عزیزم دکتر تو تی وی اعلام کرد فصل آنفلوآنزا دیگه نیس احتمالا کروناست مخصوصا الان علائم قطعیش بویایی و چشایی هست 

شاید مواد ضدعفونی زیاد استفاده کرده و ریه هاش حساس شده بد به دلت راه نده چیزای مقوی و داغ بهش بده بهتر میشه سینشو نرم میکنه میتونی به ۴۰۳۰هم زنگ بزنی انشالله که کرونا نیست 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕

دچار سرما خوردگی شدید شما 

با اسم کاربریم شوخی و جدی جو ندید. ربطش به کامنتامم ندینش. کاری به کار کسی ندارم. کاری به کارم نداشته باشید. 
2706