2726
عنوان

تو روخدا اوناییکه باردارن یا بچه دارن یه لحظه بیاین..

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیدم کسایی ک همون ماهی ک باردار بودن جرات بی بی چک رو نداشتن انشاالله شماهمجز همون دسته باشی،،،، بعد ...

خدا از دهنت بشنوه یعنی میشه خدا بخوادو من بی بی مثبت ببینم.

اتفاقا این صبح اومدم بزنم هرکاری کردم نتونستم 

خدا از دهنت بشنوه یعنی میشه خدا بخوادو من بی بی مثبت ببینم. اتفاقا این صبح اومدم بزنم هرکاری کردم ن ...

تست بزن جوابشو بگو منم لایک کنی خوشحال میشم، هر موقع خوا بخدا واسش کاری نداره دلت قرص باشم عزیزم

2728
تست بزن جوابشو بگو منم لایک کنی خوشحال میشم، هر موقع خوا بخدا واسش کاری نداره دلت قرص باشم عزیزم

خیلی ممنونم حتما میام میگم همین جا

تو رو خدا برام دعا کنید این انتظار منم تموم شه

صرفا داشتن یا نداشتن علایم ( هر علایمی) نشونه باردار بودن یا نبودن نیست !!!! 

اگه عقب انداختی بی بی بزن باردار باشی مثبت میشه نباشی منفیه دیگه

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
صرفا داشتن یا نداشتن علایم ( هر علایمی) نشونه باردار بودن یا نبودن نیست !!!!  اگه عقب انداختی ...

یعنی این که درد سینه م تموم شده ربطی به پریود نداره؟؟

میشه دردسینه تموم بشه و باردارم بود؟؟؟

اره عزیزم تا دلت بخواد ولی این ماه کلومفین خوردم خیلی امیدوار بودم

منم استرس گرفتم😁😁😁

هی میخوام بگم پاشو چک بزن ولی دلم نمیاد...

🙄🙄🙄🙄

بسپار دست خدا هر چی اون خواست قبول کن...

یکی را میشناسم شاید ۶ یا ۷ سال هر جا بگی رفتند و هر کاری بگی کردند و نشده بود دیگه بیخیالش شده بودند...یه بار طبق معمول پریدش عقب افتاده بود میخواسته بره امپول بزنه که پرید بشه با خودش گفته بود بذار قبلش یه تست بکنم... تا تست زده بود دیده بود بارداره...

میگفت چند روز قبلش رفته بودند پارک با بقیه مسابقه دو داده بود و بعدم رفته بودند سوار قایق شده بودند کلی پا زده بود... الانم دو تا بچه داره...

خودتو بسپار دست خدا ...

یعنی این که درد سینه م تموم شده ربطی به پریود نداره؟؟ میشه دردسینه تموم بشه و باردارم بود؟؟؟

فکر کنم الان چند خط در همین مورد تایپ کردم

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
یعنی این که درد سینه م تموم شده ربطی به پریود نداره؟؟ میشه دردسینه تموم بشه و باردارم بود؟؟؟

اره میشه من درد سینه نداشتم فقط یکم احساس سنگینی میکردم توش مثله شما هم فکر نمیکردم باردار باشم میگفتم الان میشم پریود شب میشم ولی تشد و من 4 روز بعدش بی بی زدم

منم استرس گرفتم😁😁😁 هی میخوام بگم پاشو چک بزن ولی دلم نمیاد... 🙄🙄🙄🙄 بسپار دست خدا هر چی اون ...

معذرت میخوام استرس خودمو بهت منتقل کردم

برام دعا کن

میسپارم به خدا و خیلی خیلی سعی میکنم بهش فکر نکنم😔😔

[QUOTE=145836208]منم استرس گرفتم😁😁😁 هی میخوام بگم پاشو چک بزن ولی دلم نمیاد... 🙄🙄🙄🙄 بسپار دست ...

وای هی دلم میخواد بهت بگم برو بی بی بزن و بیا... دلم یهو خواست بیای بگی مثبت بود...

ولی میترسم بخوره تو ذوقت ناراحت بشی... 

ولی برات خیلی دعا کردم که این دفعه مثبت بشه...

خودمم قرار بود از این ماه اقدام کنم ولی وسط کار ترسیدم به خاطر اوضاع کرونا...

نمیدونم چه حکمتی بود که من از اول ازدواجم تا الان تمام مراحلشو یه اتفاقی افتاد که با استرس طی کردم...

وای هی دلم میخواد بهت بگم برو بی بی بزن و بیا... دلم یهو خواست بیای بگی مثبت بود... ولی میترسم بخور ...

خیلی ممنونم از همدردیت😘😘😘

فردا صبح میام نتیجه ی تست و میگم

چرا استرس عزیزم ؟؟؟مشکلت چیه؟؟

به خاطر کرونا عقب ننداز ،بسپارش به خدا من الکی خیلی عقب انداختم بارداریمو حالام پشیمونم،انشاالله تو اولین ماه اقدامت جواب مثبت و بگیری

2706