2703
2553

یکی از دوستام شوهرش شش ماه اینوره شش ماه اون ورـ.الان 9 ماهه بخاطر کرونا ایران نیومده.دوستمم بچه نداره.تنها همش تو خونه.خیلی دختر پاک و خوبیه.صبح بیرون دیدمش.یه لحظه دلم گرفت براش.تنهایی و.دوری خیلی سخته.واقعا ادم به سرش میزنه که بره سمت کس دیگه ای..

بچه ها نریزید سرم اینجور زنا برای رابطه جنسی چیکار میکنن؟؟واقعا سخته

مطمئنا اگر واسه اقا همچین شرایطی بود خانومش اینهمه مدت ازش دور بود شش تا زن صیغه کرده بود

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چرا با شوهرش نمیره 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2714

اینم نمیشه با همسرش بره. از تنهایی که بهتره.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

یعنی واقعا دلت به حال رابطه جنسیش سوخته؟؟؟

این چه وضعشه

شوهرشه دیگه

زندگی که همش رابطه نیست

فوقش همو میبینن

نرفته که نیاد

تنهای تنها هم نیست دیگه

یه خانواده ای دوستی 

با‌ دوستاش خوش باشه دیگه

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم.
2706